baneris leidinys

dziudoRugsėjo 17 d. Kaune vyko Lietuvos jaunučių dziudo žaidynių centro zonos varžybos. Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iš Kauno, Jurbarko, Kėdainių, Šakių rajonų bei Kauno miesto.

Nuotr. Į finalines varžybas pateko tik penki sportininkai, tai Rokas Čikanavičius, Marijonas Dubickas, Ernestas Musvydas, Saulius Švilpa ir Arnas Rindzevičius.


Varžybos rengiamos siekiant išsiaiškinti stipriausius sportininkus šioje zonoje. Iš viso Lietuva suskirstyta į penkias zonas, iš kurių po keturis sportininkus skirtingose svorio kategorijose susirungs finalinėse varžybose, Elektrėnuose, rugsėjo  25 - 26 d.

Šakių JKSC ir sporto klubo „Audra“  vaikinų komanda: Rokas Čikanavičius, Marijonas Dubickas, Almantas Liepuonis, Aurimas Juknaitis, Karolis Stulgaitis, Giedrius Kriaučiūnas, Ernestas Musvydas, Irmantas Kutkaitis ir Arnas Rindzevičius atstovavo Šakiams ir kovojo dėl galimybės patekti į finalines varžybas. Visi sportininkai pasirodė gerai, tačiau pergales iškovojo ir į finalines varžybas pateko tik penki, tai Rokas Čikanavičius, Marijonas Dubickas, Ernestas Musvydas, Saulius Švilpa ir Arnas Rindzevičius.
 
Sportininkų treneris Kęstutis Smirnovas pasidžiaugė savo sportininkais, sąžiningu treniruočių lankymu, geru pasiruošimu varžyboms ir tikisi, kad visi sportininkai tekę į finalines varžybas, namo sugrįš tik su pergalėmis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos