baneris leidinys

futbolasSpalio 17 dieną Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ prezidento Kęstučio Smirnovo iniciatyva Šakiuose pastatytame futbolo manieže vyko pirmasis futbolo turnyras. Šią futbolo šventę padėjo suorganizuoti Šakių futbolo lyga.

Nuotr. Naujai pastatytame futbolo manieže savaitgalį vyko pirmasis futbolo turnyras. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais bei rėmėjų prizais.

Renginyje norą dalyvauti pareiškė aštuonios komandos iš Šakių bei Jurbarko rajonų. Turnyras vyko minuso sistema, o ištraukus burtus komandos susiskirstė poromis: Jurbarko „Vulkanas-94“ - Šakių „Nadruvis-2“, renginio šeimininkai Šakių „Audra“ - Smalininkai, Gelgaudiškis - Šakių „Nuošalė“, Kidulių „Elodena“ - Šakių „Nadruvis“.

Pirmąjį susitikimą rezultatu 5:2 laimėjo svečiai iš Jurbarko, gana nesunkiai nugalėję Šakių „Nadruvio“ komandą. Antrajame susitikime Smalininkų komanda po atkaklios kovos rezultatu 3:1 palaužė šeimininkus - „Audros“ sportininkus. Lengviausiai varžybos susiklostė Gelgaudiškio ekipai, kuri triuškinančiu rezultatu 10:0 nugalėjo jauną Šakių „Nuošalės“ komandą. Kaip ir buvo prognozuota, aršiausia kova virė tarp Kidulių „Elodenos“ ir Šakių „Nadruvio“ pirmos komandos. Po sunkių ir varginančių rungtynių, rezultatu 1:0 pergalę šventė Kidulių ekipa.
 
Geras oras bei gera nuotaika lydėjo visus susirinkusiuosius, o kiekvienose rungtynėse intriga vis augo. Pirmajame pusfinalyje susitiko Smalininkai ir Jurbarko „Vulkanas-94“. Jurbarko komanda užtikrintai pradėjo varžybas ir ilgą laiką pirmavo, bet kaimyninio miestelio komanda nenusileido ir iki finalinio švilpuko rezultatą išlygino. Intriga išliko iki pat pabaigos, o muštų baudinių seriją laimėjo Jurbarko jaunimas ir pateko į finalą.
Antrajame pusfinalyje varžėsi Kidulių „Elodenos“ ir Gelgaudiškio ekipos. Čia po atkaklios kovos rezultatu 1:0 pergalę šventė kiduliečiai.

Mažajame finale dėl trečiosiosios vietos susitiko Smalininkų ir Gelgaudiškio ekipos. Šiame susitikime taip pat netrūko emocijų bei gražių akimirkų. Trečiąją vietą iškovojo Gelgaudiškio vyrai, taip įrodydami, jog jų komanda šį sezoną yra geros formos.

Finale susitiko kaimyninės komandos - Kidulių „Elodena“ ir Jurbarko „Vulkano“ jaunimas. Nors pirmąjį įvartį įmušė kiduliečiai, bet jaunimas netrukus rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė savo naudai. Antroje varžybų pusėje Kidulių komanda daugiau atakavo, bet spragų varžovų gynyboje nesurado. Baigiantis susitikimui Jurbarko komanda savo persvarą užtikrino dar vienu įvarčiu ir pergalingai baigė turnyrą.

Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais bei rėmėjų prizais. Kaip teigė klubo vadovas K. Smirnovas, pirmasis blynas tikrai neprisvilo, visi susirinkusieji gerai praleido laiką ir pamatė gražų renginį.  

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos