baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį vyko net du Lietuvos badmintono taurės antrojo etapo turnyrai. Klaipėdoje dvi dienas varžėsi A ir B grupės, o Šakiuose C suaugusiųjų grupės badmintonininkai.

B grupėje dalyvavo 5 šakiečiai ir pirmą kartą jie pasirodė taip sėkmingai. Vyrų vienetų kategorijoje šakiečiai iškovojo pirmąją ir trečiąją vietas. Mindaugas Dagilis tapo turnyro nugalėtoju, o Stanislovas Grincevičius buvo trečias, nusileidęs tik vilniečiui Giedriui Miestauskui.

Dvejetų kategorijoje šakiečių vyrų dvejetas (M.Dagilis ir R.Adomaitis) buvo penktas, o merginos – Urtė Gečaitė ir Erika Štrimaitytė – septintos.

Pirmą kartą vienas iš Lietuvos taurės etapų buvo surengtas Šakiuose. Jame be šakiečių dalyvavo Kauno, Tauragės, Prienų sportininkai. C suaugusiųjų grupėje dalyvavo 12 šakiečių. Vyrų dvejetų kategorijoje šakietis Valentinas Bagdonavičius poroje su tauragiškiu Audrium Šedbaru iškovojo antrąją vietą. Jie aplenkė šakiečius Kęstutį Adomaitį ir Aidą Poderį. Moterų dvejetų kategorijoje pirmąją vietą iškovojo V. Gečienės ir R. Grincevičienės dvejetas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos