baneris leidinys

kubiliaiPraėjusį savaitgalį Jaunimo kūrybos ir sporto centre po ilgokos pertraukos buvo sužaistos ketverios rajono krepšinio pirmenybių rungtynės. Sporto aistruolių netikėtumui A lygoje varžybas pralaimėjo lyderiaujančios komandos „Kubiliai“ ir „Kriūkai“, o B lygoje šakiečių ir lekėtiškių susitikimas baigėsi rekordiniu skirtumu.

A lygoje „Kubilių“ ir Šakių „Fuji“ komandų susitikimas baigėsi šakiečių pergale rezultatu 51:67. Rezultatyviausiai „Fuji“ komandoje žaidė A. Pelšs (20 tšk.) ir V. Bernotas (15 tšk., 3 tritaškiai). Kita lygos lyderiaujanti komanda „Kriūkai“, rezultatu 67:85 pralaimėjo Griškabūdžio „Novos“ komandai. Tarp griškabūdiečių rezultatyviausiai žaidė K. Meiliūnas (25 tšk.) ir M. Užupis (24 tšk.).

B lygoje taip pat buvo sužaistos dvejos rungtynės. Šakių „Trigada Aukuras“ rekordiniu skirtumu 38:93 pralošė „Lekėčiams“. Laimėtojams daugiausiai taškų pelnė E. Vartavičius (25 tšk.) ir T. Ruzgys (21 tšk. 3 tritaškiai). Dviejų šakiečių komandų susitikimas baigėsi apylygiu rezultatu. „Splitas“ 73:70 laimėjo prieš „A Komandą“. Prie „Splito“ komandos pergalės daugiausiai prisidėjo E. Šostakas (20 tšk.) ir T. Kardauskas (19 tšk.).
 
„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos