baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ sužaidė dvejas rungtynes. Vienas iš jų užtikrintai laimėjo, kitas – pralošė.

Praėjusį penktadienį Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centre „Zanavyko“ krepšininkai susitiko su  Marijampolės „Kadis“ komanda ir rezultatu 78:57 užtikrintai laimėjo rungtynes. Tik pirmajame kėlinyje marijampoliečiai dviejų taškų persvara buvo išsiveržę į priekį, o likusių kėlinių metu šakiečiai įrodė savo pranašumą. „Zanavykas“ šį sezoną žaisdamas namuose dar nė karto nepralošė. Daugiausiai taškų rungtynių metu įmetė T. Butkus (24 tšk.), M. Karpičius (20 tšk.), Š. Zablockis (13 tšk.). P. Valaitis 12 kartų atkovojo kamuolį.

Nors susitikimas su marijampoliečiais buvo pirmoji pergalė po patirtų dviejų pralaimėjimų iš eilės, rungtynės su Tauragės „Vitlaima“ nebuvo tokios sėkmingos. Rezultatu 101:78 pergalę iškovojo tauragiškiai. Šakiečiams daugiausiai taškų pelnė M. Riauka (23 tšk.), M. Karpičius ir T. Butkus (po 16 tšk.). Po dešimties sužaistų varžybų, „Zanavykas“ bendroje Suvalkijos regiono turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-3 vieta su Kauno „KM Tornado“ komanda. Abiejų komandų sąskaitose po septynias pergales ir tris pralaimėjimus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos