baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ sužaidė dvejas rungtynes. Vienas iš jų užtikrintai laimėjo, kitas – pralošė.

Praėjusį penktadienį Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centre „Zanavyko“ krepšininkai susitiko su  Marijampolės „Kadis“ komanda ir rezultatu 78:57 užtikrintai laimėjo rungtynes. Tik pirmajame kėlinyje marijampoliečiai dviejų taškų persvara buvo išsiveržę į priekį, o likusių kėlinių metu šakiečiai įrodė savo pranašumą. „Zanavykas“ šį sezoną žaisdamas namuose dar nė karto nepralošė. Daugiausiai taškų rungtynių metu įmetė T. Butkus (24 tšk.), M. Karpičius (20 tšk.), Š. Zablockis (13 tšk.). P. Valaitis 12 kartų atkovojo kamuolį.

Nors susitikimas su marijampoliečiais buvo pirmoji pergalė po patirtų dviejų pralaimėjimų iš eilės, rungtynės su Tauragės „Vitlaima“ nebuvo tokios sėkmingos. Rezultatu 101:78 pergalę iškovojo tauragiškiai. Šakiečiams daugiausiai taškų pelnė M. Riauka (23 tšk.), M. Karpičius ir T. Butkus (po 16 tšk.). Po dešimties sužaistų varžybų, „Zanavykas“ bendroje Suvalkijos regiono turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-3 vieta su Kauno „KM Tornado“ komanda. Abiejų komandų sąskaitose po septynias pergales ir tris pralaimėjimus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
78

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos