baneris leidinys

luksiaiPraėjusį savaitgalį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre buvo sužaistos trejos A lygos ir penkerios B lygos varžybos. Vienos komandos iškovojo reikalingas pergales ir bendroje turnyrinėje lentelėje pakilo į aukštesnes vietas, o kitos taip ir nesugebėjo pakilti iš autsaiderių pozicijos.

Nuotr. „Lukšių“ komanda šiame čempionate kol kas žaidžia be pralaimėjimų.

A lygoje Šakių „Fuji“ ir Griškabūdžio „Novos“ susitikimas rezultatu 77:64 baigėsi šakiečių naudai. Iškovojusi pergalę ši komanda iš aštuntosios vietos bendroje turnyrinėje lentelėje pakilo į penktąją.

„Fuji“ komandai daugiausiai taškų pelnė A. Pelšs (23 tšk.) ir P. Balčiūnas (15 tšk.).

„Lukšių“ komanda žaisdama su „Kriūkais“ dar kartą pademonstravo savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 101:61. Rezultatyviausiai žaidė Š. Jurgutis (20 tšk.) ir E. Beržininkaitis (18 tšk.). Lukšiečiai bendroje turnyrinėje lentelėje neturi nė vieno pralaimėjimo ir yra pirmieji.

„Kubiliai“ rezultatu 82:68 laimėjo prieš Šakių „Sakalus“. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo M. Karpičius (22 tšk., 4 tritaškiai) bei T. Butkus (18 tšk., 3 tritaškiai).
 
B lygoje praėjusį savaitgalį buvo sužaistos net penkerios varžybos. Veršių „Reindžeriai“ rezultatu 86:80 laimėję prieš Kidulių „Brig“ bendroje turnyrinėje lentelėje iš septintosios vietos pakilo į penktąją. Rezultatyviausiai komandoje žaidė V. Petrauskas (21 tšk., 3 tritaškiai) ir S. Vasiliauskas (18 tšk. 2 tritaškiai).

Šakių „A Komandos“ ir „Lekėčių“ susitikimas 63:71 baigėsi lekėtiškių pergale. Jiems daugiausiai taškų pelnė G. Varfovičius (22 tšk.) ir A. Urmulevičius (18 tšk., 2 tritaškiai). Po šio susitikimo „Lekėčiai“ bendroje turnyrinėje lentelėje yra treti, o „A Komanda“ nukrito į septintąją vietą.

Kaip ir ankstesnių susitikimų metu, taip ir praėjusį savaitgalį, „Vožtuvams“ nebuvo lygių. Jie rezultatu 108:85 įveikė Kidulių „Brig“ ir šiame čempionate dar nė karto nepralaimėjo. Labiausiai prie „Vožtuvų“ pergalės prisidėjo D. Matūza (34 tšk., 2 tritaškiai), A. Švelnys (19 tšk., 2 tritaškiai).

„Lukšių gimnazija“ rezultatu 75:74 laimėjo prieš „Trigadą – Aukurą“ ir bendroje turnyrinėje lentelėje iš šeštosios vietos pakilo į ketvirtąją. Rezultatyviausiai laimėtojų komandoje žaidė P. Martišius (24 tšk., 3 tritaškiai), T. Bukšnys 19 tšk., 3 tritaškiai).

Šakių „Gudrės“ ir Šakių „Veterano“ susitikimas rezultatu 58:66 baigėsi šakiečių pergale. Komandai daugiausiai taškų pelnė G. Bacevičius (15 tšk., 3 tritaškiai) ir D. Stankaitis (19 tšk.). Po šio susitikimo „Veteranas“ pakilo į aštuntąją vietą, o „Gudrės“ krepšininkai ir toliau išlieka autsaideriais, į sąskaitą įsirašę penktąjį pralaimėjimą ir šiame čempionate dar nepajutę pergalės skonio.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos