baneris leidinys

krepsinis3Praėjusį savaitgalį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre buvo sužaistos ketverios A ir B lygos rajono vyrų krepšinio čempionato varžybos, kurios didelių permainų bendroje turnyrinėje lentelėje neįnešė.

A lygoje Veršių „Laisvės“ ir Griškabūdžio „Novos“ susitikimas rezultatu 76:83 baigėsi griškabūdiečių pergale. Laimėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė R. Meiliūnas (24 tšk.) ir P. Valentukonis (16 tšk.). Priešininkų komandoje 26 taškų pelnė A. Gudaitis, 18 taškų ir du tritaškius – E. Kudirka.

Šių metų čempionato naujokė Šakių „Fuji“ savaitgalį savo pranašumą pademonstravo prieš senbuvius - Šakių „Sakalus“. „Fuji“ iškovojo pergalę rezultatu 74:87 ir bendroje turnyrinėje lentelėje iš penktosios vietos pakilo į antrąją. Iš penkių žaistų varžybų jie laimėjo trejas. Šį savaitgalį daugiausiai taškų komandai pelnė A. Pelšs (23 tšk.) ir K. Pupinis (19 tšk.). „Sakalams“ - T. Skardžius (20 tšk.), E. Bacevičius (17 tšk.).

B lygoje Šakių „Trigada – Aukuras“ rezultatu 76:69 įveikė Šakių „Gudrės“ komandą. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo A. Žemaitis (22 tšk., 3 tritaškiai) ir G. Karalius (17 tšk.). „Gudrės“ komandai daugiausiai taškų pelnė D. Ūsas (33 tšk., 2 tritaškiai), V. Višinskas (12 tšk., 2 tritaškiai). Tačiau šis susitikimas nei vienai komandai didesnės įtakos neturėjo. „Trigada – Aukuras“ kaip buvo, taip ir liko bendroje turnyrinėje lentelėje šeštieji, o „Gudrei“ taip ir nepavyksta pakilti iš paskutiniosios lygos vietos. Ši komanda savo sąskaitoje neturi nė vieno laimėjimo.
 
Šakių „Veteranas“ rezultatu 52:57 pralošė lygos lyderiams „Vožtuvams“. Daugiausiai taškų laimėtojams pelnė A. Švelnys (25 tšk. 3 tritaškiai) ir J. Stanaitis (11 tšk.).

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos