baneris leidinys

krepsinio_kamuolysPraėjusį savaitgalį Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ abejas rungtynes žaidė namuose. Vienas varžybas krepšininkai laimėjo triuškinančiu rezultatu, kitas pralošė aštuonių taškų skirtumu ir bendroje turnyrinėje lentelėje nukrito į penktąją vietą. Tai buvo paskutinieji susitikimai šiais metais.

Gruodžio 17 dieną šakiečiai susitiko su Kauno „Žalgiris-Sabonio m-kla“ krepšininkais ir rezultatu 119:60 išplėšė pergalę. Visų rungtynių metu „Zanavyko“ krepšininkai demonstravo savo pranašumą ir nei viename kėlinyje neleido priešininkams išsiveržti į priekį. Daugiausiai taškų komandai pelnė E. Žukas (23 tšk.), M. Karpičius (20 tšk., 4 tritaškiai), M. Riauka (17 tšk.), P. Liepinaitis (11 tšk.).

Gruodžio 18 dieną „Zanavykas“ taip pat namuose žaidė su Marijampolės „Mantinga – Juodeliai“ komanda ir rezultatu 70:78 pralaimėjo marijampoliečiams. Nors pirmuosius du kėlinius šakiečiai sugebėjo laimėti, to neužteko, kad rungtynių pabaigoje krepšininkai patirtų pergalės skonį. Rezultatyviausiai varžybų metu žaidė M. Riauka (18 tšk.), Š. Zablockis (17 tšk., 2 tritaškiai), T. Butkus (15 tšk., 2 tritaškiai).
 
Po savaitgalį patirto pralaimėjimo Šakių klubas „Zanavykas“ bendroje Suvalkijos regiono turnyrinėje lentelėje nukrito į penktąją vietą. Ankstesnį savaitgalį jis smuko iš antrosios į ketvirtąją vietą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
78

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos