baneris leidinys

projektasSausio 14-16 dienomis Šakiuose įvyko pirmasis tarptautinio projekto „Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimas – jaunimo ir suaugusiųjų bendravimo saitas“ etapas, kurio metu savo sportines žinias seminare gilino lietuvių ir lenkų sportininkai bei sporto specialistai.

Nuotr. Praėjusį savaitgalį vyko pirmasis projekto dalyvių susitikimas, kurio metu netrūko įvairiausios veiklos.

Šakių dziudo sporto klubas „Audra“ ir Lenkijos Shindokai Karate Asociacija 2011 m. vykdo tarptautinį projektą „Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimas – jaunimo ir suaugusiųjų bendravimo saitas“, kurio metu, per pirmuosius 3 mėnesius bus suorganizuoti 2 seminarai Lietuvoje ir Lenkijoje, atrankinės varžybos Lenkijoje ir tarptautinis turnyras Lietuvoje. Vėliau abi šalys glaudžiai bendradarbiaus rengdamos mokomuosius seminarus, tarptautinius turnyrus.

Lenkijos Shindokai Karate Asociacijos sportininkus sausio 14 d. savo sporto klube sutiko Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas. Svečiams jis aprodė sporto klubą, pasakojo apie teikiamas paslaugas, padovanojo prisiminimo suvenyrų, o su vadovu pasirašė bendradarbiavimo sutartis.
 
Vėliau K. Smirnovas su lenkų grupe lankėsi Šakių rajono savivaldybėje, kur susitiko su rajono vadovais, pabendravo. Po to delegacija dalyvavo Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vykusiame imtynių technikos seminare, kurį vedė Donatas Uktveris.

Sausio 15 dieną Lietuvos ir Lenkijos sportininkų laukė intensyvus darbas. Visi projekto dalyviai užsiėmimų metu dalijosi savo sportine patirtimi, vėliau jie buvo supažindinti su Šakių miestu, aplankė žymiausias vietas.

Paskutinė seminaro diena buvo skirta pirmojo etapo užbaigimui ir apibendrinimui. Jo metu dalyviams buvo įteikti sertifikatai.

Visi dalyvavusieji pasidžiaugė sėkmingai įgyvendintu pirmuoju tarptautinio projekto etapu ir nekantriai laukia antrojo, kuris numatytas vasario 11-13 d. Lenkijoje.

Europos regioninės plėtros fondas finansuoja 85 proc. viso įgyvendinamo projekto išlaidų. Likusi smulkiojo projekto išlaidų dalis finansuojama partnerių organizacijų nuosavomis lėšomis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos