baneris leidinys

krepsinis4Praėjusį savaitgalį Šakių jaunimo ir kūrybos centre buvo sužaistos šešerios A ir B lygų vyrų krepšinio čempionato varžybos ir vis labiau aiškėja lyderiai bei artėjama prie reguliaraus sezono pabaigos. Be to, vienerių B lygos varžybų metu buvo pasiektas tritaškių rekordas per vienerias rungtynes.

A lygoje savaitgalį buvo sužaistos dvejos varžybos. „Lukšiai“ dar kartą įrodė savo pranašumą. Jie rezultatu 86:62 laimėjo prieš „Laisvę“ ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę iš šešių žaistų rungtynių. Prie pergalės daugiausiai prisidėjo Ž. Kuklierius (21 tšk.) ir M. Riauka (19 tšk.). „Laisvės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė N. Mockus (21 tšk.) ir V. Bunkus (20 tšk., 2 tritaškiai). Ši komanda po patirto pralaimėjo iš trečiosios vietos bendrojoje turnyrinėje lentelėje krito į ketvirtąją.

Kudirkos Naumiesčio „Valjonos“ ir „Kubilių“ susitikimas rezultatu 87:97 baigėsi pastarosios komandos pergale, po kurios „Kubiliai“ iš penktosios bendrosios turnyrinės lentelės vietos pakilo į trečiąją. Daugiausiai taškų rungtynių metu komandai pelnė M. Karpičius (31 tšk., 7 tritaškiai) ir T. Butkus (35 tšk., 2 tritaškiai). „Valjonoje“ rezultatyviausiai žaidė P. Liepinaitis (31 tšk. 5 tritaškiai) ir D. Staugaitis (22 tšk.).
 
B lygoje savaitgalį buvo sužaistos ketverios varžybos. Triuškinančiu skirtumu ir pelnytų tritaškių rekordu per vienerias rungtynes baigėsi šakiečių komandų „Vožtuvų“ ir „A Komandos“ susitikimas. Pergalę rezultatu 102:57 iškovojo „Vožtuvai“ ir užtikrintai, nepatyrę nė vieno pralaimėjo iš devynerių žaistų rungtynių, užima pirmąją bendrosios turnyrinės lentelės vietą. Nepralenkiamas rungtynių metu buvo J. Stanaitis, kuris komandai pelnė 45 taškus ir pataikė 13 tritaškių (tai naujas tritaškių rekordas). „A Komandoje“ rezultatyviausiai žaidė A. Čiūžas (16 tšk.) ir E. Kazlauskas (12 tšk.).

Triuškinančiu skirtumu (59:108) baigėsi ir Kidulių „Brig“ bei Šakių „Splito“ susitikimas, po kurio pergale džiaugėsi šakiečiai. Laimėtojams daugiausiai taškų pelnė E. Šostakas (30 tšk.) ir L. Grimalauskas (21 tšk.). Kiduliečių komandoje rezultatyviausiai žaidė E. Bybartas (17 tšk., 2 tritaškiai), ir M. Matūza (19 tšk.).

Šakių „Veteranas“ 57:61 turėjo pripažinti Veršių „Reindžerių“ pranašumą. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo A. Snudaitis (20 tšk., 4 tritaškiai) ir E. Kėvelaitis (10 tšk., 3 tritaškiai). „Veteranui“ daugiausiai taškų pelnė R. Virbauskas (12 tšk., 3 tritaškiai) ir D. Martinkevičius (10 tšk.).

„Lekėčiai“ rezultatu 70:79 pralaimėjo prieš „Lukšių gimnazijos“ komandą, kuri užima antrąją bendrosios turnyrinės lentelės vietą. Prie pergalės daugiausiai prisidėjo P. Bendorius (24 tšk., 3 tritaškiai) ir T. Bukšnys (21 tšk., 2 tritaškiai). Lekėtiškiams daugiausiai taškų pelnė A. Urmuliavičius (34 tšk., 4 tritaškiai) ir T. Ruzgys (18 tšk., 3 tritaškiai).

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos