baneris leidinys

savukaitisSausio 22 dieną „Nemuno žiedo“ trasoje, Kačerginėje, buvo organizuojamos dvejos varžybos, kuriose dalyvavo ir prizines vietas pelnė grupė šakiečių.

Nuotr. Slalomo varžybose geriausiai sekėsi M. Savukaičiui, kuris apdovanotas ne tik už pirmąją vietą, bet ir absoliučiai geriausią laiką.

Praėjusį savaitgalį Kačerginėje vyko žiemos slalomo pirmenybių IV etapas „Nemuno žiedo“ taurei laimėti ir automobilių žiemos rali-sprinto pirmenybių I etapas. Nors abejose varžybose dalyvavo nemažai šakiečių, tačiau slalomo pirmenybėse geriausiai sekėsi Mariui Savukaičiui, kuris „RWD“ klasėje užėmė pirmąją vietą, jo laikas (1:25;71) pripažintas absoliučiai geriausiu ir už tai jam buvo įteikta papildoma taurė.  Šioje klasėje kitas dvi prizines vietas taip pat pasidalijo šakiečiai. Antroji vieta atiteko Tadui Viliūšiui, o trečiasis liko Virgaudas Viliūšis.

„4WD“ klasėje , nepalikdami šansų laimėti kitiems dalyviams, pirmieji vėlgi buvo M. Savukaitis, laimėjęs pirmąją vietą ir antroje vietoje likęs T. Viliūšis.

Automobilių žiemos rali-sprinto pirmenybių I etape nepralenkiamas buvo veršiškis Kęstutis Jankauskas. Jis „RWD“ klasėje laimėjo pirmąją vietą ir papildomai dar buvo apdovanotas už absoliučiai geriausią laiką (3:23;88). Pirmąją vietą šis sportininkas laimėjo ir „4WD“ klasėje. Lukšiečiui Mariui Sutkui pirmoji vieta atiteko „FWD“ klasėje“.

Šį sekmadienį numatomi kiti varžybų etapai, kuriuose dalyvaus ir praėjusį savaitgalį prizines vietas pelnę šakiečiai.