baneris leidinys

lekeciaiPraėjusį savaitgalį, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko vyrų krepšinio čempionato B lygos finalinės varžybos.

Nuotr. Vyrų krepšinio čempionato B lygos nugalėtojais tapo „Lekėčių“ komanda.

Dėl III – IV vietų susitiko „Lukšių gimnazija“ ir Šakių „Vožtuvai“, kurie visą sezoną nebuvo patyrę pralaimėjimo kartėlio. Pergalę ir bronzos medalius rezultatu 101:82 iškovojo šakiečiai. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo A. Švelnys (23 tšk., 2 tritaškiai), J. Stanaitis (20 tšk., 4 tritaškiai). Lukšiečiams 27 taškus ir du tritaškius pelnė T. Bukšnys, 18 taškų ir taip pat du tritaškius – P. Bendorius.

Dėl čempionų vardo susitiko praėjusių metų nugalėtojai Šakių „Splitas“ ir „Lekėčiai“. Auksinę pergalę ir čempionų vardą rezultatu 84:80 iškovojo lekėtiškiai. Rezultatyviausiai laimėtojų komandoje žaidė A. Urmulevičius (23 tšk., 4 tritaškiai), po 20 taškų įmetė M. Gadliauskas ir G. Vartavičius. Pralaimėjusioje komandoje rezultatyviausiai žaidė E. Šostakas (22 tšk.) ir T. Kardauskas (18 tšk.).
 
Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, diplomais, o žaidėjai – medaliais. Iš kiekvienos komandos buvo apdovanota ir po vieną geriausią žaidėją. Iš finalinio ketverto tokie apdovanojimai buvo įteikti E. Šostakui iš „Splito“, A. Urmulevičiui iš „Lekėčių“, T. Bukšniui iš „Lukšių“ ir J. Stanaičiui iš „Vožtuvų“.

Per krepšinio žvaigždžių dieną B lygos čempionai – „Lekėčiai“ susikaus su A lygos aštuntąja - Šakių „Sakalų“ komanda. Preliminari šio renginio data – balandžio 9 diena.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos