baneris leidinys

autoPraėjusį šeštadienį Pavilkijo trasoje vyko Lietuvos automobilių žiemos treko pirmenybių trečiasis etapas. Kartu su pirmenybių etapu vyko ir neklasifikuojamos žiemos treko varžybos, kuriose prizines vietas išsidalijo šakiečiai.

Nuotr. Iš kairės: R. Martinkevičius, Š. Glikas ir G. Plančiūnas ne tik Laisvoje klasėje tapo geriausiais, bet ir važiuodami savo klasėse laimėjo prizines vietas.


M-2000 FWD klasėje pirmoji vieta atiteko kauniečiui Rokui Jakubauskui, antroji – šakiečiui Haroldui Šiuikai, trečioji – ukmergiškei Gabrielei Aleksynaitei. Nepatvirtintais duomenimis šakietis H. Šiuika Lietuvoje bendroje įskaitoje, savo klasėje, turėtų būti trečias.

A-2000 – S FWD klasėje nepralenkiamas buvo kaunietis Edvinas Stravinskas, antrasis liko taip pat kaunietis Tomas Mickus, trečioji vieta atiteko kėdainiečiui Arvydui Galiniui.
 
Kartu su pirmenybių etapu vyko neklasifikuojamos žiemos treko varžybos LASF licencijų neturintiems svečiams su sportiniais gamykliniais lengvaisiais automobiliais. Čia visose trijose klasėse prizines vietas išsidalijo šakiečiai.
 
  • Daugiau nuotraukų iš varžybų rasite čia.
 
SV-FWD klasėje geriausiai pasirodė Giedrius Plančiūnas, antrasis liko Šarūnas Glikas, trečiasis – Ignas Domeika. SV-RWD klasėje pirmoji vieta atiteko Richardui Martinkevičiui, aplenkusiam ir antroje vietoje palinkusiam savo brolį Rimantą Martinkevičių. Trečiąją vietą užėmė Algirdas Augustaitis. SV – Laisvoje klasėje, kurioje galima važiuoti automobiliais ir padangomis be apribojimų, pirmąsias vietas išsidalijo jau ankstesnėse klasėse apdovanoti sportininkai. Pirmąją vietą iškovojo Giedrius Plančiūnas, antrąją – Šarūnas Glikas, trečiąją – Richardas Martinkevičius.

Komandinėje įskaitoje Šakių „Motorsport Lt“, kuris ir organizavo šias varžybas, užima antrąją vietą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos