baneris leidinys

preisasKovo 5 dieną vykusios žiemos šventės Iglaukoje (Marijampolėje) metu vyko varžybos įvairiose automobilių klasėse, kur triumfavo šakietis Giedrius Preisas.

Nuotr. G. Preisas per pastaruosius du mėnesius jau antrą kartą tapo nepralenkiamu varžovu kitiems varžybų dalyviams.

Prie Iglės ežero vykusioje šventėje varžybų dalyviai varžėsi Hobby+Open, ATV, Sport+ATV, 4x4 ir ATV su dygliais klasėse. Iš viso tarpusavyje varžėsi daugiau nei 30 dalyvių. Šakietis G. Preisas važiavo „Hobby“ klasėje, o vėliau jam teko susirungti ir su profesionalais, tačiau šakiečio tai neišgąsdino. G. Preisas atvažiavo pirmasis, sukėlęs kai kurių dalyvių nuostabą, nes vėlgi, kaip ir vasario mėnesį vykusių varžybų metu, važiavo ne su profesionaliomis, bet su savadarbėmis padangomis, prigręžiotomis varžtų. „Tikrai kai kurie dalyviai atbėgo pažiūrėti, tad bent jau kol kas varžtai valdo“, - šypsodamasis ir džiaugdamasis laimėjimu pasakojo šakietis.

Per pastaruosius du mėnesius G. Preisui tai jau antrasis pirmosios vietos laimėjimas. Vasario 16 dieną Kaune finišavo keturių etapų „Lapių miestelio taurė“, kur šakietis savo klasėje buvo pripažintas absoliučiu nugalėtoju.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos