baneris leidinys

peciulionisŠakių krepšinio klubas „Zanavykas“, sužaidęs trejas varžybas su „Bangenė-Aivera“ komanda, nesugebėjo įrodyti savo pranašumo ir į ketvirtfinalį nepateko.

Nuotr. Komandos vadovas ramino į konfliktą įsivėlusį G. Pečiulionį.  

Kovo 4-ąją „Zanavykas“ išvykoje susitiko su „Bangenė-Aivera“ krepšininkais ir rezultatu 88:76 jiems pralaimėjo. Šakiečiams rungtynių metu daugiausiai taškų pelnė G. Zablockis (23 tšk.), Š. Jurgutis (15 tšk.) ir R. Ostreika (12 tšk., 13 atkovotų kamuolių).

Kitą dieną komandos susitiko Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre. „Zanavykas“ priešininkus įveikė rezultatu 95:87, trijuose kėliniuose tvirtai išlaikęs lyderio pozicijas. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo M. Riauka (25 tšk., 8 atkovoti kamuoliai), R. Ostreika (24 tšk.) ir M. Karpičius (14 tšk.).

Paskutinysis susitikimas vyko Panevėžyje, kur „Bangenė-Aivera“ rezultatu 83:66 išplėšė pergalę ir sužlugdė paskutines šakiečių viltis patekti į ketvirtfinalį. Tarp šakiečių daugiausiai taškų pelnė P. Stasiulionis (13 tšk., 9 atkovoti kamuoliai), M. Riauka (11 tšk., 9 atkovoti kamuoliai). Šis susitikimas neapsiėjo ir be incidentų. Varžybų metu tarp šakiečio G. Pečiulionio ir panevėžiečio Ernesto Žiaugros įvyko apsistumdymas, po kurio panevėžietis buvo diskvalifikuotas. Pasak „Zanavyko“ vadovo Vytauto Stroko, taip nutiko todėl, kad teisėjai „paleido“ gana grubų žaidimą. „Kaip bebūtų, mes esame silpnesni, o panevėžiečių komanda išties stipri. Tikrai norėjome, stengėmės, kiek galėjome“, - konstatavo klubo vadovas. Daugiau varžybų šį sezoną „Zanavykas“ nežais, nes, kaip teigė V. Strokas, nėra jokio skirtumo, ar būtų laimėta 9, ar 16 vieta.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos