baneris leidinys

kubiliaiKovo 13 dieną kovas pradėjo rajono krepšinio čempionato A lygos komandos finalininkės.

Pirmieji kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Šakių „Fuji“ ir „Lukšių“ komandos. Nesunkiai pergalę rezultatu 91:64 iškovojo šakiečiai, tarp kurių rezultatyviausiai žaidė A. Pelšs, pelnęs 28 taškus bei pataikęs tris taiklius tritaškius metimus. Net 21 tašką, iš jų du tritaškius, pataikė V. Bernotas. Lukšiečiams daugiausiai taškų pelnė E. Beržininkaitis (24 tšk.) ir M. Riauka (19 tšk.).

Dėl I–II–osios vietų vyko kur kas įnirtingesnė kova. „Kubilių“ ir „Laisvės“ susitikimo baigties ilgą laiką nebuvo galima nuspėti, nes rezultatas buvo apylygis. Tik ketvirtajame kėlinyje pernykštė rajono A lygos krepšinio čempionė „Kubilių“ komanda pademonstravo čempionišką žaidimą ir iškovojo pergalę rezultatu 83:69. Laimėtojams po 18 taškų pelnė E. Žukas ir G. Pečiulionis, kurio sąskaitoje ir keturi taiklūs tritaškiai metimai. Pralaimėjusiems 24 taškus, iš kurių septynis tritaškius, įmetė A. Gudaitis, po 14 taškų pelnė J. Jasaitis ir V. Bunikis.
 
Galutinis finalų rezultatas paaiškės po dviejų laimėtų rungtynių. Jei rezultatas būtų 1:1, komandos kovotų trečiąjį kartą, kovo 26 dieną. Tada planuojama ir rajono krepšinio čempionato Žvaigždžių diena. Jos programoje numatomos dvejos arba vienerios varžybos, tritaškių mėtymo konkursas, į kurį kviečiama po vieną tritaškininką iš abiejų lygų, taip pat mėtymas nuo centro linijos, oro karaliaus konkursas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos