baneris leidinys

sachmataiSavaitgalį Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje pirmą kartą suorganizuotas Juozo Basčio memorialinis šachmatų turnyras, sulaukęs gana nemažo susidomėjimo.

Nuotr. Simultane tarptautinis meistras V. Sakalauskas (centre) žaidė su 12 žaidėjų iš karto ir įrodė savo pranašumą.

Šis pirmą kartą suorganizuotas turnyras buvo skirtas ilgamečio rajono šachmatų čempionatų dalyvio, šios sporto šakos entuziasto, jaunosios šachmatininkų kartos ugdytojo, kriūkiečio Juozo Basčio atminimui. Kaip kalbėjo jo sūnus bei turnyro globėjas Seimo narys Mindaugas Bastys, tikimasi, kad turnyras taps tradiciniu.

Iš viso memorialiniame šachmatų turnyre dalyvavo 14 rajono šachmatininkų. Išbandyti jėgas buvo kviečiami ne tik aktyviai žaidžiantys įvairiuose turnyruose šachmatininkai, veteranai, bet ir perspektyvus jaunimas bei mėgėjai. Deja, turnyru susidomėjo tik vienas jaunosios kartos atstovas Dainius Oginskas. Vaikinas turnyre užėmė priešpaskutinę, tryliktąją vietą.
 
Turnyro nugalėtoju tapo Laimutis Kasparavičius, iš septynių kovų patyręs tik vieną pralaimėjimą, antrasis liko Vilhelm Haase, trečiasis – Vitas Brazaitis. Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, tačiau ir kiti dalyviai nebuvo pamiršti – jiems įteiktos atminimo dovanėlės.

Šachmatininkai žaidė ne tik tarpusavyje, bet jėgas išbandė ir simultane prieš tarptautinį meistrą Vaidą Sakalauską. Visgi meistro pranašumas akivaizdus. Jis laimėjo prieš visus varžovus, o su L. Kasparavičiumi sužaidė lygiosiomis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos