baneris leidinys

snaiperisNors A ir B lygos rajono krepšinio čempionai aiškūs, medaliai išdalinti, tačiau sezono užbaigimas įvyko praėjusį savaitgalį tradiciniu renginiu „Žvaigždžių diena“.

Nuotr. M. Karpičius tritaškių mėtyme nepralenkiamas jau antrus metus iš eilės. Iš 30 galimų jis surinko 19 taškų.

Renginys prasidėjo pereinamosiomis krepšinio varžybomis, kurių metu dėl teisės kitais metais žaisti A lygoje, susitiko B lygos stipriausia „Lekėčių“ komanda su silpniausia A lygos Šakių „Sakalų“ komanda. Nors ir nedideliu, penkių taškų skirtumu (89:84), pergalę iškovojo „Sakalai“, nesuteikdami teisės B lygos komandai žaisti aukštesnėje lygoje. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė M. Labanauskas (34 tšk., 4 tritaškiai) ir T. Krunkaitis (30 tšk.). Lekėtiškiams daugiausiai taškų pelnė G. Vartavičius (26 tšk.) ir P. Ruzgys (19 tšk.). Tiksliausiai susitikimo baigtį bei rezultatą pavyko atspėti Kęstučiui Jankauskui, kuris buvo apdovanotas specialiu prizu.

Renginio metu netrūko ir įvairiausių konkursų. Pirmiausiai krepšininkai jėgas išbandė tritaškių mėtyme, kur dalyvavo 18 dalyvių. Šioje rungtyje antrus metus iš eilės buvo nenugalimas „Kubilių“ krepšininkas Martynas Karpičius. Jis surinko 19 taškų iš 30 galimų. Antrąją vietą iškovojo Simas Vasiliauskas iš „Reindžerių“ komandos, kurio sąskaitoje – 13 taškų. Trečiasis liko „Lekėčių“ krepšininkas Egidijus Juočiūnas, surinkęs 9 taškus.
 
Vėliau sportininkai jėgas išbandė metimo nuo centro linijos konkurse, kurį laimėjo Dalius Jasevičius, atstovaujantis Šakių „Veteranui“. Vėliau daugelį žiūrovų džiugino „Oro karaliaus“ konkursas, kuriame krepšininkai simpatijas pelnė savo dėjimais į krepšį. Šį konkursą laimėjo „Gudrės“ krepšininkas Evaldas Urbonas, antrasis liko Simas Vasiliauskas iš „Reindžerių“ komandos, trečioji vieta atiteko Lukšių V. Grybo gimnazijos krepšininkui Titui Bukšniui.

Renginio pabaigoje nestigo įvairiausių apdovanojimų bei nominacijų, kurių rajono meras Juozas Bertašius išdalijo gerokai per 50. Pagerbti bei apdovanoti ne tik komandų vadovai, bet ir teisėjai, sekretoriato, sporto centro darbuotojai, spaudos atstovai ir kiti padėjėjai. Specialiais mero Padėkos raštais už indėlį į sportą pagerbti Alvydas Miliūnas ir Edmundas Dailidė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos