akcija2024 568px

sachmatai2Praėjusį savaitgalį Kudirkos Naumiestyje vyko jau septintasis šachmatų turnyras Šakių rajono šachmatų čempionui Juozui Pėžaičiui atminti, kuriame dalyvavo 17 šachmatininkų mėgėjų ne tik iš Šakių, bet ir iš Jurbarko, Vilkaviškio, Lazdijų rajonų.

Nuotr. Nugalėtojai ir turnyro teisėjas po draugiško, bet atkaklaus šachmatų turnyro.

Šiemet į turnyrą susirinko 17 šachmatininkų mėgėjų, kurie kovojo draugiškai, bet atkakliai.

Turnyre dalyvavo J. Pėžaičio vaikai ir anūkai: skambėjo nuotaikingos eilės, skirtos šachmatininkams.

Tik vėlų vakarą, pasibaigus turnyrui, išaiškėjo jo nugalėtojai. Pirmoji vieta šį kartą atiteko šakiečiui Laimučiui Kasparavičiui. Jis buvo apdovanotas pereinamuoju prizu – J. Pėžaičio vardine šachmatų lenta. Antroji vieta atiteko Dainiui Kalesinskui, trečioji - Vincui Marcinkevičiui. Padėkos raštai įteikti jauniausiam dalyviui - dvylikamečiui Dainiui Oginskiui ir vyriausiam – šiais metais aštuoniasdešimtmetį švęsiančiam Zenonui Šliuževičiui. Nuolatiniam turnyro teisėjui Vilhelm Haase įteiktas atminimo medalis. Prizas buvo įteiktas ir šių turnyrų organizatoriui Zenonui Šliuževičiui, kuriam padeda R. Leščiukaitis ir K. Kareiva.
 
Pagrindinis turnyro rėmėjas UAB ,,Šaka“ pradžiugino visus šachmatų mėgėjus originalia dovana – kiekvienam turnyro dalyviui padovanojo po maišelį sėklinių bulvių.

Prieš turnyro pradžią buvo aplankytas J. Pėžaičio kapas. Susirinkusieji bendruomenės centre pagerbė buvusį šachmatininką tylos minute. Sveikinimo žodį tarė Kudirkos Naumiesčio seniūnas A. Puida. Jis pasidžiaugė, kad tęsiama ši tradicija, kad yra entuziastų, kurie užsiima šia veikla.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos