baneris leidinys

zanavyko_remejaiKiek realios galimybės, kad Šakių krepšinio klubas ,,Zanavykas“ kitą sezoną žais ne Regioninėje, o Nacionalinėje krepšinio lygoje? Tai šiuo metu yra prioritetinis rajono bei klubo vadovybės užmojis. Šiuo klausimu balandžio 18 dieną buvo diskutuojama su esamais bei potencialiais rėmėjais, iš kurių tikimasi palaikymo. Jiems dėkota ir už praeityje suteiktą paramą.

Nuotr. Klubo viceprezidentas A. Miliūnas (dešinėje) patikino, kad turint tokią bazę, kokia šiuo metu yra Šakiuose, „Zanavykui“ Regioninė krepšinio lyga yra per silpna.

Jaunimo kūrybos ir sporto centre balandžio 18 dieną susirinko įmonių vadovai, verslininkai, ūkininkai ir kiti asmenys, anksčiau rėmę sporto veiklą rajone. Dalyvavo ir Seimo nariai Mindaugas Bastys bei Arvydas Vidžiūnas, kurie taip pat neabejingi krepšiniui.
 
Rėmėjams buvo padėkota už rėmimą praeityje bei išreikšta viltis, kad taip bus ir ateityje. Susitikimo pradžioje meras Juozas Bertašius įvardijo ir susitikimo tikslą – aptarti realias galimybes, kad krepšinio klubas „Zanavykas“ kitą sezoną galėtų žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje. Jam pritarė ir klubo viceprezidentas Alvydas Miliūnas. Jis teigė, kad besimokantis jaunimas rajone galėtų žaisti Regioninėje lygoje, o kita, stipresnė komanda – Nacionalinėje. „Po tokio įdirbio, kai rajone pastatyti tokie sporto rūmai, Regioninė lyga yra per silpna. Be to, laikas eina, entuziazmas blėsta, o „Zanavyko“ rezultatai kiekvienais metais prastėja, tad reikia kažką keisti“, - be užuolankų kalbėjo A. Miliūnas. Nors klubo prezidentas Pranas Dailidė susitikime nedalyvavo, jo pozicija tokia pati ir, kaip patikino J. Bertašius bei A. Miliūnas, prezidentas dės visas pastangas, kad šis tikslas būtų įgyvendintas.

Tikslo įgyvendinimui reikėtų surinkti 300 tūkst. litų vienam sezonui. Licencijos išpirkimui žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje reikia apie 100 tūkst. litų. Tačiau, kaip patikino klubo „Zanavykas“ viceprezidentas, yra ir kitas, pigesnis būdas – licenciją perpirkti iš kitos komandos, nes yra tokių, kurios neturi finansinių galimybių toliau žaisti Nacionalinėje lygoje. Atrodo, kad šie užmojai realūs, nes ne tik susitikime buvę rėmėjai žadėjo nenusigręžti nuo „Zanavyko“ klubo rėmimo. Finansinės paramos planuojama ieškoti ne tik rajone. Biudžetas turėtų paaiškėti ateinantį mėnesį, nes delsti klubo vadovybė nenori. Vėliau, kaip teigė A. Miliūnas, jau reikia mąstyti apie konkrečią komandos sudėtį, pirkti žaidėjus. Kalbama, kad artimiausiu metu turėtų būti performuojama ir klubo „Zanavykas“ valdyba. Tad visi realūs pasikeitimai iki vasaros bus aiškūs.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos