baneris leidinys

Balandžio 30 dieną, Raseiniuose vyko Regionų krepšinio lygos šeštojo sezono uždarymas, kuriame dalyvavo ir klubo „Zanavykas“ atstovai.

Nors ankstesniais metais Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ Regionų lygoje yra iškovojęs ir bronzos, ir sidabro medalius, šis sezonas jiems buvo pats nesėkmingiausias – jie nepateko net į geriausiųjų aštuntuką.
Renginio metu vyko varžybos tarp „Ateities“ (krepšininkai iki 25-erių metų) ir „Vilkų“ (vyresni nei 25-erių metų krepšininkai) komandų. Tai ir buvo vienas pagrindinių šventės akcentų. Pirmojoje komandoje iš šakiečių žaidė M. Karpičius, antrojoje - R. Ostreika. Nors varžybos baigėsi lygiosiomis, renginio dalyviai puikiai praleido laiką. Tritaškių mėtymo konkurse trečioji vieta atiteko M. Karpičiui.

Kaip po renginio kalbėjo „Zanavyko“ vadovas Vytautas Strokas, svarstoma, kad kitą sezoną Regiono lygą būtų galima dalinti į dvi dalis. Vienoje iš jų žaistų stipresnės komandos, kitoje – silpnesnės. Kaip bus, parodys laikas. Kol kas neaišku, kaip baigsis ir „Zanavyko“ steigėjų užmojai, kad Šakiuose būtų dvi komandos. Viena iš jų žaistų Regionų, kita - stipresnė – Nacionalinėje krepšinio lygoje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos