baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį baigėsi rajono krepšinio veteranų čempionatas. Aukso medalius užsikabino Šakių „Veterano“ krepšininkai, antrieji liko girėniškiai, tretieji – Šakių „Fuji“.

Dėl bronzos medalių rungėsi Šakių „Fuji“ ir „Lekėčių“ komandos. Pergalę rezultatu 73:64 iškovojo šakiečiai. Laimėtojams 24 taškus pelnė V. Bernotas, 15 taškų įmetė T. Vencius. Lekėtiškių komandoje rezultatyviausiai žaidė E. Juočiūnas (24 tšk., iš jų 4 tritaškiai) ir T. Steikūnas (14 tšk., iš jų 2 tritaškiai).

Dėl čempionų vardo kovojo Šakių „Veterano“ ir „Girėnų“ komandos. Pergalę rezultatu 76:64 iškovojo šakiečiai. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo D. Staugaitis (34 tšk., iš kurių 6 tritaškiai) ir M. Labanauskas (20 tšk.). Girėniškiams daugiausiai taškų pelnė D. Jasevičius (18 tšk., iš jų 5 tritaškiai) ir E. Bacevičius (17 tšk.).

Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos diplomais, taurėmis, o žaidėjai – medaliais. Be to, buvo apdovanoti ir rezultatyviausi kiekvienos komandos žaidėjai. Lekėtiškių komandoje šiuo apdovanojimu buvo pagerbtas E. Juočiūnas. Jis per šešerias rungtynes pelnė 195 taškus, iš jų – 36 taiklius tritaškius. Šakių „Veterano“ komandoje čempionato metu rezultatyviausiai žaidė D. Staugaitis, per visas rungtynes įmetęs 174 taškus, iš jų 21 tritaškį. „Girėnų“ komandoje rezultatyviausiu žaidėju pripažintas R. Virbauskas. Jo sąskaitoje – 98 taškai, iš jų 20 tritaškių. „Fuji“ komandoje šiuo apdovanojimu pagerbtas G. Bacevičius. Jis komandai pelnė 84 taškus ir įmetė 4 tritaškius. Lukšiečių komandoje rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko R. Pavalkiui, kuris per ketverias rungtynes pelnė 36 taškus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos