baneris leidinys

varpo_komanda2Gegužės 23 dieną Jurbarke vykusiose Lengvosios atletikos keturkovės respublikinėse finalinėse varžybose dalyvavo ir Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos berniukų komanda, kuri pirmą kartą mokyklos sporto istorijoje tapo tokių varžybų nugalėtoja.

Nuotr. Finalinių lengvosios atletikos keturkovės varžybų nugalėtojai ir jų treneris džiaugiasi iškovota pergale.

Septynios berniukų ir septynios mergaičių komandos iš visos Lietuvos varžėsi 60 metrų bėgimo, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 800 metrų bėgimo rungtyse. Šiemet varpiečiai iškovojo pirmąją vietą, aplenkdami Kauno (antroji vieta) ir Kėdainių (trečioji vieta) berniukų komandas, o Vytautas Moleikaitis, surinkęs 294 taškus, užėmė antrąją vietą tarp visų finalinėse varžybose dalyvavusių sportininkų. Tačiau tai nėra geriausias jo rezultatas. Komandos treneris Algirdas Ulinskas informavo, kad Tarpzoninėse lengvosios atletikos keturkovės varžybose jis surinko 315 taškų ir tai buvo geriausias jo sportinis rezultatas.
 
Finalinių varžybų nugalėtojai sporte ne naujokai. Vytautas Moleikaitis, Lukas Damušis, Giedrius Rakauskas, Šarūnas Leščevičius, Rokas Balčiūnas ir Augustas Jakas intensyviai treniruojasi Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre. Šių metų rezultatai parodė, kad ir neturint geros lengvosios atletikos techninės bazės, galima išugdyti varžybų nugalėtojus.

„Kadangi šiemet pirmą kartą nebus organizuojamos Pabaltijo lengvosios atletikos keturkovės varžybos, tad neturėsime galimybės išbandyti jėgų su kaimyninių šalių sportininkais, - kalbėjo A.Ulinskas. – Tačiau Lietuvoje mes – patys kiečiausi.“

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos