baneris leidinys

kamuolysKauno “LKKA-Atleto” krepšinio klubas draugiškose rungtynėse Šakiuose sekmadienį antrą kartą įveikė pasaulio jaunimo (iki 19 metų) vaikinų krepšinio čempionatui besirengiančią Kinijos rinktinę.

Kaip skelbiama Kauno klubo pranešime spaudai, Kinijos jaunių rinktinė pasižymėjo nepagarbiu elgesiu. Kinai prašė rungtynes valanda paankstinti, tačiau į susitikimą vėlavo net pusantros valandos. Atvykę jie aiškino esą labai nuvargę po kelionės iš Vilniaus į Šakius ir norintys pavalgyti.

Prasidėjus rungtynėms, prasidėjo ir kinų apeliacijos  rungtynių teisėjams. Sužaidus 5 min. ir „LKKA-Atleto“ komandai pirmaujant 14:8, Kinijos rinktinės treneriai buvo itin nepatenkinti tuo, kad teisėjas užfiksavo žingsnius ir jau buvo pasiruošę nebežaisti, tačiau po kelias minutes trukusių diskusijų, komandos vėl pratęsė susitikimą.

Antrajame kėlinyje, likus žaisti 2 min. 40 sek., teisėjai užfiksavo dvigubo varymo klaidą. Po šio švilpuko itin audringai sureagavo vienas iš Kinijos delegacijos trenerių ir buvo nubaustas technine pražanga. Tada vyriausiasis komandos treneris susikvietė visą komandą ir atsisakė žaisti toliau. Teisėjai nutraukė rungtynes ir pergalę užskaitė Kauno komandai, kuri prieš šį incidentą pirmavo 44:38.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos