baneris leidinys

autokrosasJoninių naktį Pavilkijo autokroso trasoje vyko IV-asis Regioninių automobilių autokroso pirmenybių etapas - Naktinis autokrosas „Baltijos naktis“. Jame savo jėgas išbandė ir keletas šakiečių.

Nuotr. Ne visiems dalyviams varžybos baigėsi sėkmingai.

Iš viso varžybose dalyvavo 60 dalyvių iš įvairiausių Lietuvos miestų. Nors tarp dalyvių šakiečių gretos nebuvo itin gausios – jų buvo tik šeši, žiūrovams varžybų metu netrūko įspūdingų akimirkų.

Šakietis, atstovaujantis Šakių automobilių sporto klubą „Motorsport LT“, Martynas Pikčilingis su VW Golf važiavo „D-1600 Junior“ klasėje, kurioje, surinkęs 10 taškų, užėmė šeštąją vietą, o „D-1600“ klasėje sportininkui sekėsi blogiau – jis liko vienuoliktas. Kitas šakietis Haroldas Šiuika „D-2000“ klasėje, surinkęs 12 taškų užėmė penktąją vietą.

• Daugiau nuotraukų iš renginio rasite čia

Algimantas Glikas, neatstovaudamas jokiam klubui, važiavo „T2-500“ klasėje ir, surinkęs 15 taškų, užėmė pirmąją vietą.

Be Regioninių automobilių autokroso pirmenybių IV-ojo etapo renginio metu dalyvavo ir dvi Lietuvos autokroso čempionato klasės. „Jungtinėje Div-1400 J ir Div-Golf III“ važiavo H. Šiuika, o “Jungtinėje Div-1A ir Div-4” savo jėgas, važiuodami “Vaz 2107”, išbandė ir dar du “Motorsport LT” sportininkai - Kęstutis Chokas ir Rimvydas Matijošaitis.

Kaip po renginio kalbėjo „Motorsport LT“ vadovas Valdas Stankūnas, klubiečių pasirodymą varžybų metu jis vertina patenkinamai, nes gedo technika, nepavyko iškovoti aukštų vietų. Po IV etapų Šakių klubas iš 15 komandų užima 11-ąją vietą.

Renginio metu trasoje siautėjo automobiliai, o vėliau susirinkusiems koncertavo grupė “Dreams”, programą vainikavo fejerverkai.