baneris leidinys

potvynis2Šeštadienį Kiduliuose vyko tradicinis Joninių sporto turnyras, į kurį atvyko net 350 sportininkų iš visos Lietuvos. Jie susigrūmė tinklinio, futbolo, krepšinio, smiginio ir virvės traukimo rungtyse.

Nuotr. Finale savo pranašumą įrodė jurbarkiečių komanda „Potvynis“, kuri ir tapo turnyro čempione.


Futbolą žaidė keturiolika komandų iš Šakių, Kėdainių, Pagėgių, Šilalės, Gelgaudiškio, Jurbarko, Babtų, Smalininkų ir Kidulių. Po atkaklių kovų pogrupiuose į pusfinalį iškopė Šakių „Nadruvio“, Jurbarko „Vulkano“, Kėdainių FK „Respublika“ ir Jurbarko „Potvynis“.

Šakių „Nadruvis“ turėjo pripažinti „Potvynio“ komandos pranašumą nusileisdamas rezultatu 0:2, o rungtynėse tarp Kėdainių FK „Respublikos“ ir Jurbarko „Vulkano“, kad paaiškėtų nugalėtojai, prireikė baudinių. Fortūna šį kartą buvo palanki jurbarkiečiams, kurie tiksliau įmušę baudinius ir pateko į finalą.

Finale susitiko dvi Jurbarko futbolo komandos – „Potvynis“ ir „Vulkanas“. Praėjusių metų šio turnyro čempionams – „Vulkanui“ nepavyko išsaugoti titulo, jie rezultatu 2:0 pralaimėjo „Potvyniui“. Trečiąją vietą laimėjo Šakių „Nadruvio“ komanda, rezultatu 1:0, nugalėjusi kėdainiečius.
 
Krepšinio 3x3 iki 16 metų grupėje dalyvavo penkios komandos: „Sumuštiniai“, „Fazė“, „Neperskaitau“, „Ką aš žinau“ bei „Tėvas“, kuri ir tapo čempione.

Krepšinio 3x3 turnyre vyresnių nei 16 metų grupėje, dalyvavo dešimt komandų. Finale susitiko dvi jurbarkiečių komandos „Leisk įmest“ su „Bet kokia“, kuri ir tapo čempione. Trečiąją vietą laimėjo „Mėgėjų“ komanda.

Vaikų futbolo 3x3 turnyre dalyvavo dešimt komandų. Nugalėtojais tapo Šilalės „Tornado“ futbolininkai.

Tinklinio 3x3 turnyre žaidė devynios komandos. Čempionais tapo smalininkiečiai. Smiginio rungtyje geriausias buvo Darius Bružinas.

Turnyro organizatoriai - Nacionalinė futbolo mėgėjų lyga ir jurbarkiskis.lt – džiaugiasi, kad  kiekvienais metais turnyras sulaukia vis didesnio sportininkų dėmesio.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos