baneris leidinys

regbisŠeštadienį Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos stadione pirmą kartą susirinko tikri regbio gerbėjai. Čia dėl taurės kovojo dvi komandos iš Šakių ir Gelgaudiškio.  Gelgaudiškio komanda žaidimo pabaigoje įrodė savo pranašumą. Nors oras tą dieną buvo lietingas, tačiau visus lydėjo gera nuotaika. Varžyboms pasibaigus smalsuoliai turėjo galimybę pasimokyti žaidimo gudrybių iš Jurbarko „Lūšies“ komandos.

Nuotr. Regbis – sportinis žaidimas, turintis futbolo, rankinio, lengvosios atletikos ir imtynių elementų.

Nors mūsų kraštuose tai buvo pirmosios varžybos, tačiau atvykusieji turėjo ką pamatyti. Dėl taurės kovojo dvi komandos, o po varžybų regbio gerbėjai sudarė komandą ir turėjo galimybę pažaisti prieš kviestinius svečius iš Jurbarko. 
 
  • Daugiau nuotraukų iš varžybų rasite čia.
 
Varžybos buvo įtemptos ir tik pabaigoje Gelgaudiškio komanda išplėšė pergalę rezultatu 24:17. „Gaila buvo tik, kad oro sąlygos nelepino, tačiau regbyje, kaip ir futbole, blogų orų nėra“,- pasakojo pagrindinis organizatorius Justas Požaitis. Oro sąlygos turėjo įtakos tik susirinkusiųjų skaičiui, nes stebėti varžybų atvyko ne tiek daug gerbėjų, kiek buvo tikėtasi.
 
Kaip teigė organizatorius, jis dėjo nemažai pastangų, kol subūrė komandas Šakiuose, o vėliau ir Gelgaudiškyje,. Iš pradžių susirinkdavo vos penki žmonės, tačiau dabar rezultatas akivaizdus – pirmoji taurė jau įteikta. Kitais metais organizatoriai tikisi suburti daugiau komandų, kad šis žaidimas rajone taptų vis populiaresnis. Komandos dėkoja visiems rėmėjams, o ypač LRF Prezidentui R.Alksniui, kuris žaidėjams parūpino ne tik kamuolius, bet ir marškinėlius.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

15

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos