akcija2024 568px

zanavykas1Pavasarį buvo manoma, kad Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ šį sezoną galėtų žaisti ne Regioninėje, o Nacionalinėje krepšinio lygoje. Kol kas šis siekis nebus įgyvendintas, bet permainų komandoje artėjantį sezoną tikrai bus.

Nors buvo planų ir ketinimų surinkti reikiamą sumą pinigų, kad Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ galėtų žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje, to įgyvendinti nepavyko. Pasak klubo viceprezidento Alvydo Miliūno, „Zanavykas“ lieka žaisti Regioninėje lygoje, tačiau bus formuojama daug stipresnė komanda. „Buriame daug stipresnę komandą ir, jei laimėsime Regioninėje lygoje, automatiškai pateksime į Nacionalinę“, - kalbėjo klubo viceprezidentas. Kiek žinoma, tam, kad „Zanavykas“ iš karto žaistų Nacionalinėje lygoje, būtų reikėjo surinkti apie 400 tūkst. litų.

„Zanavyko“ vadovas Vytautas Strokas teigė, kad kol kas nėra aiški komandos sudėtis, tačiau manoma, kad joje turėtų žaisti apie pusė naujų žaidėjų iš Kauno. „Aiškūs tik griaučiai, dar nieko konkretaus. Galbūt jau kitą savaitę žaisime kontrolines varžybas, tai paaiškės daugiau. Kol kas treniruojamės, ruošiamės ir tiek“, - teigė V. Strokas. Aišku tik tai, kad klubo veikloje tikrai nedalyvaus buvęs komandos kapitonas ir trenerio asistentas Giedrius Pečiulionis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos