akcija2024 568px

zanavykas_naujasŠakių krepšinio klubas „Zanavykas“, ruošdamasis artėjančiam sezonui, jau sužaidė dvejas draugiškas rungtynes, o ateinančią savaitę jų taip pat laukia du susitikimai. Kol kas dar neaiški galutinė komandos sudėtis, vis bandomi nauji žaidėjai.

Nuotr. Nors rungtynių metu vis išbandomi nauji žaidėjai, neaišku kurie iš jų žais ir artėjančiame sezone. Komandos vadovas komandoje norėtų matyti V. Stankevičių (viduryje).

Draugiškus susitikimus Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ turėjo ir namuose, ir išvykoje. Šakiuose rezultatu 63:52 jie pralošė prieš Marijampolės „Mantinga – Juodeliai“ komandą, o prieš kauniečius išvykoje laimėjo 71:46. Tai buvo pirmieji susitikimai, kai šakiečiai žaidė salėse, nes iki tol treniravosi tik lauke.

Šiandien „Zanavyko“ krepšininkai turėtų rungtyniauti „Perkūno taurės“ turnyre, kur susitiks su VDU komanda, o antradienį laukia varžybos su Birštono „Jazz – Diremta“.
 
Klubo direktorius Vytautas Strokas kalbėjo, kad apie komandos sudėtį kalbėti dar anksti. „Kol kas bandom, žiūrim, žaidžiam“, - konstatavo jis. Susitikime su marijampoliečiais žaidė 15 žaidėjų, tačiau kurie iš jų galėtų „Zanavykui“ atstovauti ir RKL sezone, neaišku. V. Strokas minėjo, kad iš naujokų komandoje norėtų matyti Vitalijų Stankevičių, kuris pernai žaidė už Pasvalį ir tapo Nacionalinės lygos čempionu. Jis buvo rezultatyviausias žaidėjas ir susitikime su „Mantinga – Juodeliai“ komanda, tačiau ar pavyks su juo susitarti, dar abejojama. Planuojama, kad „Zanavyke“ galėtų žaisti 5 naujokai. Paskutinėse rungtynėse už šakiečius žaidė ir juodaodis krepšininkas, bet dėl jo tolimesnės ateities „Zanavyke“ kalbėti anksti. Iš senbuvių artėjančiame sezone turėtų žaisti Martynas Karpičius, Regimantas Ostreika, Povilas Valaitis, Giedrius Būda. Neaišku, kaip bus Tomu Butkum, kuris susižeidęs ranką.

Septintasis RKL sezonas prasidės spalio 21 dieną. „Tad laiko pasiruošti ir viską suderinti dar į valias“, - pabrėžė V. Strokas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos