baneris leidinys

kaledu egle
Nuotr. Eglė, augusi prie vieno iš V. Kudirkos g. namų, šiemet buvo perkelta į miesto skverą ir netrukus bus papuošta didžiosioms metų šventėms.


Iki didžiųjų metų švenčių nelikus nė mėnesiui, šalies miestai ir miesteliai suskubo puoštis. Ne išimtis ir Šakiai, nuo savaitės pradžios pradėję miesto gatvėse tikrinti lempučių girliandas, kabinti kalėdinius atributus, o ketvirtadienį į miesto skverą su policijos palyda atgabenta ir pagrindinė miesto eglė.
 
Kaip informavo Šakių miesto seniūnas Dalius Jasevičius, šiemet miesto skvere bus papuošta prie vieno iš V. Kudirkos g. namų augusi 10–12 metrų aukščio sidabrinė eglė. Jis neslėpė, kad žaliaskarę reikėjo nupjauti daug anksčiau – gyventojai jau seniai skundėsi gadinamu stogu ir krintančiais jos spygliais.

„Eglė augo ne vietoje. Ją nupjauti buvo ketinta dar pernai, tačiau gavus kitą ši dar metus liko savo vietoje, – kalbėjo D. Jasevičius. – Nupjovėme pačiu laiku, nes paaiškėjo, jog eglė jau pradėjusi džiūti, tad dar po metų būtų netikusi kalėdiniams pasipuošimams.“

Pasak seniūno, puošiasi Kaunas, Vilnius ir Šakiai negali atsilikt. Kadangi Eglutės įžiebimo šventė numatyta gruodžio 8d., seniūnijos darbuotojai nuo savaitės pradžios triūsia miesto gatvėse – skuba kabinti kalėdines žvaigždes, pakabinti girliandas. Miestas po truputį gražėja.

Tiesa, D. Jasevičius prisipažino, kad tiek pinigų, kiek kalėdiniams papuošimams skiria didieji šalies miestai, jie neturi, tad kasmet investuoja po truputį – kur reikia, pakeičia lemputes, atnaujina girliandas. Šiemet nauji papuošimai bus iškabinti Nepriklausomybės gatvėje, mat senosios girliandos jau visai susidėvėjusios. Seniūno teigimu, nors lėšos pasipuošimams dar nėra suskaičiuotos, tačiau jos galėtų sudaryti iki 3 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos