baneris leidinys

pasienis1
Dėl planinio elektros įrenginių aptarnavimo bus ribojamas transporto priemonių eismas. BNS nuotr.


Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) duomenimis, dėl Kaliningrado srityje planuojamų vykdyti elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas keturiuose kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva.
 
Transporto priemonių ir asmenų vykimo ribojimai dėl planinio elektros įrenginių aptarnavimo bus taikomi skirtingomis rugsėjo dienomis ir visais atvejais galios nuo 10 iki 14 val. Lietuvos laiku.Lietuvos ir Rusijos pasienyje veikiančiame Kybartų– Černyševskojė kontrolės punkte eismas dėl elektros tinklų priežiūros darbų bus stabdomas rugsėjo 9 d. Rugsėjo 12 d. laikinai neveiks pasienio kontrolės punktas Ramoniškiai –Pogranyčnyj, per kurį dažniausiai į kaimyninę šalį vyksta mūsų rajono gyventojai. Rugsėjo 13 d. keturias valandas žmonių ir transporto priemonių patikrinimai nebus vykdomi Panemunės–Sovetsko kontrolės punkte, o rugsėjo 18 d. – punkte Nida–Morskojė.

Kaliningrado srityje esančiuose punktuose tokie techniniai elektros tinklų ir linijų priežiūros darbai yra atliekami kasmet. VSAT rekomenduoja vykstantiems į Kaliningrado sritį ar iš jos asmenims iš anksto planuoti kelionių laiką ir nevykti per minėtus kontrolės punktus tomis valandomis, kuomet laikinai bus sustabdyta jų veikla, arba rinktis kitus maršrutus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos