baneris leidinys

Zanavykų muziejuje visą lapkritį bus eksponuojami fotografijų konkurso „Šakiai trumpai“ darbai. Jie keliavo po visą rajoną ir dabar surengta jau paskutinė, konkursą vainikuojanti paroda.

Iš viso parodoje eksponuojami 29 fotodarbai (18 autorių). Darbų autoriai – kūrybingi šakiečiai, paėmę į  rankas fotoaparatus ir noriai dalyvavę kūrybinių jėgų išbandyme. Konkurse, kurio iniciatorius ir globėjas Seimo narys Mindaugas Bastys, o organizatorė jo padėjėja Kristina Geršvaltaitienė, dalyvavo įvairaus amžiaus rajono gyventojai. Jie atsiuntė apie 100 fotografijų, kuriose užfiksuotos akimirkos, atspindinčios Šakių krašto išskirtinumą, paveldą, etnografinį savitumą, prasmingumą, įsimintinus Zanavykijos krašto gamtovaizdžius. Galiausiai buvo atrinkta ir visuomenei pristatyta tik dalis darbų.
 
Pasak K. Geršvaltaitienės, sulaukus teigiamo įvertinimo ir buvo nuspręsta šią parodą parodyti ne tik šakiečiams, bet ir kriūkiečiams, plokštiečiams, sintautiečiams bei kitose seniūnijose gyvenantiems žmonėms. Visgi Zanavykų muziejuje šiuo metu eksponuojamais darbais galima pasigrožėti paskutinį kartą, mat tai jau paskutinė parodos „Šakiai trumpai“ stotelė.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

Vartotojo meniu

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos