baneris leidinys

vlasenkiene
Nuotr. Ramunė Kerdokaitė-Vlasenkienė teigė, kad didžiausiu parodos įvertinimu tapo ją aplankiusio gruzino atsiliepimas, kad jis autorės fotografijose mato tikrąją Gruziją.

Šeštadienį Zyplių dvare atidaryta Ramunės Kerdokaitės-Vlasenkienės fotografijos paroda „Gruzija vynuogės kekėje“.
 
Parodos autorė fotografė, žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė R. Kerdokaitė-Vlasenkienė teigia, kad fotoprojektas „Gruzija vynuogės kekėje“ Lietuvos žiūrovams prabilo 2017 m. pradžioje. Autorė, pristatydama savo darbus, jaučia atsakomybę Gruzijai, ten sutiktiems žmonėms ir jų atviroms širdims.

„Šie jausmai ir buvo pagrindinis postūmis sukurti šią parodą. Visada labai džiaugiuosi sutikusi tautiečius, puoselėjančius panašius jausmus šiai Kaukazo šaliai, aplankiusius ją ar ketinančius vykti. Vienas didžiausių šio fotoprojekto įvertinimų man buvo tada, kai į parodą atėjęs gruzinas, šiuo metu gyvenantis Kaune, man pasakė, kad jis darbuose mato tikrąją Gruziją“, – pasidžiaugė R. Kerdokaitė-Vlasenskienė.

Į parodos atidarymą drauge su autore atvyko ir Gruzijos meno ir skonio namų įkūrėja Kristina Baranauskaitė, gruzinų poetų eiles skaitė Danielius Adomaitis, Raimonda Kubiliūtė bei Liauda Vaitkūnaitė, kuri dar pagrojo dūdelėmis ir kanklėmis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

Vartotojo meniu

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos