baneris leidinys

povilas margarita
Nuotr. Lietuvos šokėjų ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas juokavo, kad jeigu jie sugebėjo atvykti į Šakius filmuotis, tai žiūrovai iš Šakių turėtų vykti pažiūrėti jų šou.  


Po stulbinančios praėjusių metų sėkmės garsiausia ir mylimiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas ruošia dar įspūdingesnį ledo šou, o reklaminis šou antradienį buvo filmuojamas ne kur kitur, o tik praėjusią savaitę duris atvėrusiame moderniame Šakių kultūros centre.
 
„Norime parodyti, kad Šakiuose yra visiškai nauja erdvė Lietuvoje ir paskatinti artistus ją atrasti. Nebūtinai tai turi vykti Kaune ar Vilniuje“, – sumanymą reklaminį klipą filmuoti Šakiuose aiškino žinoma režisierė Rasa Micachienė.

Beje, ji režisuoja ne tik įvairiausius ir populiariausius televizinius projektus, bet būtent ji kūrė ir Šakių kultūros centro atidarymo programą.

„Mes labai pasitikime Rasos profesionalumu, žiniomis ir jei ji pasakė, kad reikia atvažiuoti į Šakius ir čia bus gerai, mes tikime ir esame čia“, – sakė P. Vanagas.

Kone visą antradienio dieną Šakių kultūros centre virė darbas, vyko filmavimai, šokėjai turėjo atlikti įvairius judesius, net akrobatinius numerius, o naktį filmavimas persikėlė į ledo areną. Tiesa, nors atliktas didžiulis darbas, žiūrovai išvys tik 20 sekundžių reklaminį klipą.

„Mes atsinaujiname. Šou ieško kitų formų, norime naujų elementų ir siekiame būtent jais suintriguoti“, – pasakojo režisierė.

Pasak P. Vanago, jei šakiečiams patiks klipas, jie būtinai turi atvykti pažiūrėti, tai kas gi buvo reklamuojama.

„Jei jau mes atvažiavome iki Šakių, tai šakiečių laukiame ant ledo“, – kvietė žinomas šokėjas.

Žiūrovus ledo šou į didžiąsias arenas pakvies gruodžio mėnesį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos