baneris leidinys

sielos festivalis
VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ direktorius Remigijus Jucevičius kvietė lapkričio 16d. į šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalį „Sielos 2019“, kuris vyks Šakiuose, ir tikino, kad atlikėjų muzika palies kiekvieno širdį. D. Pavalkio nuotr.


Lapkričio mėnesį Šakiuose bus rengiamas jau 18-tas šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos 2019“. Festivalio organizatoriai, pakvietę spaudos atstovus, verslininkus, atskleidė šio renginio idėją ir tvirtino, kad festivalio pagrindinis tikslas – supažindinti visuomenę su šiuolaikine krikščioniška muzika ir skatinti bei padrąsinti tuos žmones, kurie kuria tą muziką.
 
Kaip pasakojo festivalio organizatorius, VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ direktorius ir radijo soties XFM direktorius Remigijus Jucevičius, šis festivalis keliauja iš miesto į miestą, o šiemet atvyksta į Šakius.

„Yra daug jaunimo, kurie dalyvauja bažnyčios liturginiame gyvenime, groja įvairaus stiliaus muziką, bet lieka neišgirsti. Jaunimas ir pats rašo giesmes, o scenoje su savo bendraamžiais dalijasi tikrosiomis bei amžinosiomis vertybėmis bei savo tikėjimo kelione“, – kalbėjo renginio organizatorius.

Į Šakiuose vyksiantį festivalį planuojama pakviesti apie 40 atlikėjų ir kolektyvų iš visos Lietuvos. O šiųmečio festivalio svečiai – grupė iš Jungtinės Karalystės „Audacious“.

Pasak organizatorių, festivalis numatomas surengti net trijose vietose: Šakių kultūros centre, „Varpo“ mokykloje bei Evangelikų liuteronų bažnyčioje, kur vyks šlovinimo koncertas. Festivalio organizatoriai prieš renginį organizuos kūrybinį konkursą, kuriame dalyvauti pakvies ir rajono moksleivius bei jaunimą: per įvairias meno formas kvies atskleisti Švento Rašto eilutę „...ir jūs rasite savo sieloms atgaivą“.

„Norim, kad žmonės būtų kuo daugiau atviri širdimis ir Dievui, ir artimui. Šitas festivalis yra ekumeninis, apjungiantis ir katalikų, ir protestantų, ir kitų krikščionių konfesijų atstovus“, – tvirtino R. Jucevičius.

Pirmąkart „Sielos“ muzika suskambo 2002 m. Plungėje, pernai festivalis atkeliavo į Jonavą ir sutraukė per tūkstantį žiūrovų. Specialiai festivaliui yra sukuriami marškinėliai bei pagaminamos apyrankės, o festivalio žiūrovai festivalį galės paremti auka nuo septynių eurų. Labiausiai jaunimui patikusi grupė bus apdovanota „Dovydo“ skulptūra (aut. Vytautas Narbutas).

Organizatoriai pasidžiaugė, kad festivalį „Sielos“ sutiko paremti rajono savivaldybė, o festivalio globėju mielai sutiko tapti jo Ekselencija Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis. Organizatoriai tikisi, kad festivaliu susidomės ir rajono moksleivija, jaunimas, visuomenė, taip pat laukia rėmėjų, kurie finansiškai paremtų festivalį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos