baneris leidinys

a cappella
Kudirkos Naumiesčio kultūros centro mišrus vokalinis kvartetas, kuriam vadovauja Aušra Ubartaitė (kairėje) konkurse įvertintas I vietos diplomu, o A. Ubartaitė įvertinta kaip geriausia konkurso solistė. Organizatorių nuotr.

Sintautų kultūros centre surengtas pirmasis a cappella muzikos festivalis-konkursas ,,Dainuoju širdimi sau ir tau“, kuriame dalyvavo septyni ansambliai ir trys solistai ne tik iš mūsų rajono, bet ir Šilutės, Alytaus, Marijampolės, Jonavos.
 
„A cappella žanras nėra plačiai naudojamas visuomenėje, nes, kaip žinia, tai nėra įkandama visiems. Bet tik šio žanro dėka yra atskleidžiami tikrieji talentai, priverčiantys klausytoją aikčioti ir norėti išgirsti daugiau. Tai muzika, kuomet yra randamas tiesioginis ryšys su klausytojais, paliečiant jų širdis, nes balsas – tyriausias ir tikriausias muzikos instrumentas“, – tokiais žodžiais renginį pradėjo jo sumanytoja Sintautų kultūros centro direktorė Erika Bingelienė, į sceną pakviesdama atlikėjus.

Mūsų kraštui atstovavo trys kolektyvai: Kudirkos Naumiesčio kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis ,,Momentas“ ir mišrus vokalinis kvartetas (abiems vadovauja Aušra Ubartaitė) bei Šakių kultūros centro Briedžių laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis ,,Gija“ (vadovė Asta Grigaitienė). Abi minėtų kolektyvų vadovės dalyvavo konkurse kaip solistės, prie jų prisidėjo ir dar vienas dalyvis – gelgaudiškietis Saimonas Palkauskas.

Tarp solistų pirmą vietą laimėjo A. Ubartaitė, antrą – S. Palkauskas, trečią – A. Grigaitienė. Ansamblių kategorijoje nugalėjo svečiai iš Marijampolės – vokalinis ansamblis ,,Savito“ (vadovė Agnė Burbulienė). Kudirkos Naumiesčio kultūros centro mišrus vokalinis kvartetas pelnė garbingą trečią vietą.

Visiems prizininkams įteikti diplomai, piniginiai prizai bei skulptoriaus Andriaus Janulaičio sukurtos keraminės skulptūrėlės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos