baneris leidinys

Klausos negalią turintiems žmonėms pradedami kompensuoti modernesni klausos aparatai. Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad šiemet iš viso Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžete klausos aparatų ir jų pritaikymo išlaidoms kompensuoti skirta 2 mln. 278 tūkst. eurų.
 
Iki šiol, priklausomai nuo klausos aparato tipo, suaugusiesiems bazinės kainos siekė apie 50–80 eurų. Nuo liepos 28 dienos vieno klausos aparato kompensavimo kaina vidutiniškai didinama 120 eurų, todėl dabar juos įsigyti bus galima už kompensuojamus 150–210 eurų. Per metus planuojama kompensuoti apie 6 tūkst. technologiškai pažangesnių klausos aparatų.

Remiantis Valstybinės ligonių kasos (VLK) pateikiama informacija, žmogui, kuriam yra nustatytas klausos aparato poreikis, nebereikia laukti eilėje, kol jis bus išduotas. Su gydytojo užpildytu medicinos dokumentų išrašu kviečiama kreiptis tiesiai į klausos aparatais prekiaujančią įmonę, turinčią sutartį su VLK. Joje bus parinktas ir pritaikytas klausos aparatas. VLK šiuo metu yra sudariusi sutartis su 11 tokių įmonių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos