baneris leidinys

vakcina pfizer
Šakių greitosios medicinos pagalbos stotyje dirbanti Laima Grinevičienė džiaugiasi sulaukusi skiepo ir viliasi, jog nereikės ilgai laukti, kol galimybę pasiskiepyti nuo Covid -19 turės ir visa jos šeima. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Ketvirtadienį Šakių ligoninę pasiekė antroji vakcinos siunta – gauta 90 „Pfizer“ vakcinų, kuriomis pagal prioritetinę tvarką toliau skiepijamas ligoninės personalas. Be to, ligoninė ištiesė pagalbos ranką Šakių greitosios medicinos pagalbos stočiai – paskiepyti devyni šios įstaigos darbuotojai.

Šakių ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis teigė, kad gana mažai girdėti, kad vakcinų sulauktų greitųjų pagalbos stočių medikai, o su šia įstaiga nuolat tenka bendradarbiauti ir ligoninei, tad nuspręsta pasidalinti gauta siunta su kolegomis.

„Labai džiaugiuosi, kad mano įstaigos darbuotojai pagaliau sulaukė vakcinos. Ligoninė pasiūlė. Aš pats jau persirgau, tad kaip ir gavau“, – kalbėjo Šakių greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Rimgaudas Lebedžinskas, kurio vadovaujama įstaiga buvo viena iš karščiausių koronaviruso taškų – Covid-19 persirgo 19 darbuotojų.

Viena iš pasiskiepijusių – greitosios medicinos pagalbos stotyje dirbanti Laima Grinevičienė nestokojo pozityvumo ir teigė, kad skiepai – vienintelis išsigelbėjimas kovojant su Covid-19.

„Labai laukiau skiepo. Tai vienintelis išsigelbėjimas, kad toliau galėtume ramiai dirbti“, – sakė moteris, pridūrusi, jog su nekantrumu laukia, kada savo eilės pasiskiepyti sulauks ir jos šeima.

„Jūs nematote, bet kiek iškvietimų, kiek pasekmių, ištisos šeimos. Skiepai labai reikalingi. Dabar ir man, ir šeimai ramiau“, – mintimis dalijosi medikė.

Pirmosios siuntos metu, gruodžio 29 d., Šakių ligoninė gavo 65 vakcinas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos