baneris leidinys

Pastaruoju metu vėl stipriai suaktyvėjo sukčiai. Net kelis kartus per dieną skambinama tam pačiam žmogui. Dažniausiai yra prisistatoma dukra ar sūnumi, sakoma, jog padarė avariją ir sužalojo kitą žmogų arba pats nukrito nuo laiptų, ir prašoma finansinės pagalbos. Policijos pareigūnai gyventojus įspėja neprarasti budrumo.

Policijos pareigūnai prašo gyventojų nepulti iš karto pervesti nurodytos pinigų sumos į kito asmens sąskaitą, neduoti pinigų vadinamiems tarpininkams. Gyventojai turėtų pirmiausiai pabandyti susisiekti su savo artimiausiais, kuriems, anot skambinusiojo, atsitiko nelaimė. Jei nepavyksta susisiekti tiesiogiai su juo, paprašyti pagalbos kito giminaičio ar kaimyno, asmens, kuriuo pasitikite. Taip pat gyventojai turėtų nesakyti nepažįstamiems asmenims savo asmens, banko sąskaitos, elektroninės bankininkystės duomenų, neįsileisti nepažįstamų žmonių į savo gyvenamąsias patalpas.
 
Policijos pareigūnai įspėja gyventojus, kad būtų budrūs ir nesileistų apgaunami sukčių. Taip pat prašo šia informacija pasidalinti – įspėti savo artimuosius, giminaičius, garbaus amžiaus, vienišus kaimynus ar pažįstamus. Apie sukčiavimo atvejus policija prašo pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

Atnaujinta 2015-08-21 13:07
lt_ukis

Vartotojo meniu

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos