baneris leidinys

atsvaitai akcija
Nuotr. Visuomenė buvo raginama atkreipti dėmesį į padažnėjusius eismo įvykius tamsiuoju paros metu ir nepamiršti dėvėti atšvaitų.


Lapkričio 6-ąją Lietuvoje buvo minima Atšvaitų diena, kurios tikslas – paraginti žmones naudoti jau turimus atšvaitus, segtis ar dėtis juos teisingai, o neturinčius – įsigyti.
 
Pirmadienį Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė kartu su nuolatiniais pagalbininkais – Girėnų bendruomenės centro nariais, dalyvaujančiais projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, ir Šakių atviro jaunimo centro jaunimo darbuotoja Gintare Grockyte bei savanore Kamile Povilaityte Šakių mieste praeiviams dalino atšvaitus ir informacinius lankstinukus, priminė, kokia minima diena, aiškino atšvaitų dėvėjimo svarbą ir tvarką, ragino juos dėvėti. Prie šios akcijos prisidėjo ir VĮ „Kelių priežiūra“ Marijampolės padalinio saugaus eismo specialistas Egidijus Lovkis.

Prasideda tas metų laikas, kai anksti temsta, sudėtingėja eismo sąlygos, todėl Šakių rajono policija prašo pėsčiuosius tamsiu paros metu užsidėti atšvaitus, vilkėti liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, dešinėje rankoje neštis šviečiantį žibintuvėlį. Kelkraščiu ar važiuojamosios dalies pakraščiu eiti priešais transporto judėjimo kryptį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

Vartotojo meniu

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos