baneris leidinys

Trečiadienio naktį gautas pranešimas, kad 2.40 val., perlipus tvorą į IĮ saugomos aikštelės teritoriją, esančią Šakiuose, L.Giros g., iš ten stovėjusių saugomų keleto automobilių pagrobtas akumuliatorius, garso kolonėlės, ratas. Nuostolis tikslinamas. Du asmenys sulaikyti.

Balandžio 11-osios naktį, apie 2.40 val., Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami miesto teritorijoje, pastebėjo du per kelią einančius vyrus. Patruliams tai sukėlė įtarimą. Jie automobiliu apsisuko, o tuo metu vyrai ėmė bėgti. Jie netrukus buvo sulaikyti.
 
Paaiškėjo, jog tai Jurbarko gyventojai (g.1991 m. ir 1989 m.). Vyrai išsidavė, kad buvo apsilankę netoliese esančioje saugomoje ir aptvertoje automobilių aikštelėje.

Aikštelės sargas čia pat pareigūnus informavo, kad iš automobilių aikštelės galimai dingę keletas detalių. Už aikštelės tvoros, griovyje, rastas automobilio ratas, garso kolonėlė ir akumuliatorius.

Įtariamieji sulaikyti. Už vagystę pagal LR BK 178 str. gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos