baneris leidinys

Birželio 27 d. Kauno apygardos teismas paskelbė teismo sprendimą teisiniame ginče tarp UAB „NEG Recycling“ ir UAB „Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras“ (MAATC). Teismas atmetė UAB „NEG Recycling“ ieškinius ir MAATC priešieškinį.

Kauno apygardos teismas iš ieškovės UAB „NEG Recycling“ atsakovei UAB „Marijampolės atliekų tvarkymo centras“ priteisė 41 tūkst. 692 eurų baudą už netinkamą sutarties vykdymą bei 16 tūkst. 800 eurų bylinėjimosi išlaidų. Iš ieškovės UAB „NEG Recycling“ valstybei priteista 21,44 euro išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu.
 
Teismas atsisakė tenkinti UAB „NEG Recycling“ teismui teiktą reikalavimą: uždrausti draudimo bendrovei AAS „BTA Baltic Insurance Company“ išmokėti MAATC 434 tūkst. 430 eurų draudimo sumą dėl to, kad „NEG Recycling“ nevykdo sutartyje numatytų įsipareigojimų.

MAATC visas regione surenkamas mišrias komunalines atliekas pristatydavo į mechaninio biologinio atliekų apdorojimo įrenginius (MBA) apdorojimui, kuriuos nuo  2016 m. balandžio 14 d. eksploatavo „NEG Recycling“. MAATC už atliekų sutvarkymą MBA operatoriui sumokėdavo 19,98 euro už toną be PVM. 2016 m. į MBA buvo pristatyta ir apdorota 30 tūkst. 586 tonos atliekų.  2017 m. per 8 mėnesius į MBA buvo pristatyta 27 tūkst. 919 tonų atliekų. UAB „NEG Recycling“ už atliekų tvarkymą sumokėta 1,3 milijono eurų mokesčių mokėtojų pinigų, tačiau UAB „NEG recycling“ nė vieną mėnesį nuo įrenginių eksploatacijos  pradžios nevykdė prisiimtų sutartinių įsipareigojimų.

MAATC, nutraukęs sutartį su „NEG Recycling“, 2018 m. balandžio pradžioje atnaujino MBA įrenginių veiklą. Informuojama, kad apskrities atliekos dabar yra rūšiuojamos ir apdorojamos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos