baneris leidinys

Mirė
Vasario 8 d. 17.00 val. Sintautų sen. Skardupių kaime esančioje sodyboje mirė vyras (gim. 1957 m.), kuris yra Naudžių kaimo gyventojas. Smurto žymių nenustatyta. Vyro kūnas mirties priežasčiai nustatyti išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Mušėsi
Vasario 9 d. 23.58 val. gautas Jurbarko ligoninės pranešimas, kad kreipėsi trys piliečiai, kurie dalyvavo muštynėse Jurbarko rajone Girdžių kaime esančiame klube. Du iš trijų piliečių yra Šakių rajono gyventojai. Vienas jų – Dabitų kaimo gyventojas (gim. 1989 m.), kuriam nustatytas 1,75 prom. girtumas ir diagnozuota lūpos žaizda, jis išleistas gydytis į namus. Kitam piliečiui, Gelgaudiškio gyventojui (gim. 1994 m.), kuris tikrintis girtumą atsisakė, diagnozuotas ašarinių dujų toksinis poveikis, jis taip pat išleistas gydytis į namus. Trečias pilietis buvo Kauno rajono gyventojas.
 
Vairavo
Vasario 10 d. 9.10 val. policijos pareigūnams Baltrušių kaime sustabdžius patikrinimui automobilį „Opel Astra“, paaiškėjo, kad jo vairuotojas (gim. 1960 m.), gyvenantis Baltrušių kaime, vairavo automobilį neturėdamas vairuotojo pažymėjimo. Už tai, kad jam nebūtų surašytas administracinio nusižengimo protokolas, policijos pareigūnams siūlė 100 eurų kyšį.

Smurtavo
Vasario 10 d. 21.25 val., policijai nuvykus į konfliktą Kudirkos Naumiesčio sen. Turčinų kaime, vyras (gim. 1981 m.), kuriam nustatytas 3,29 prom. girtumas, pasipriešino policijos pareigūnui, bandydamas suduoti jam kumščiu į veidą bei spirdamas į koją. Vyras sulaikytas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos