baneris leidinys

stop kontrole policija
Nuo šios savaitės policija neinformuoja visuomenės apie rajone statomus stacionarius kontrolės postus – priešingai, yra pasiruošusi juos kilnoti į bet kurią savivaldybės vietą bei statyti postus ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. D. Pavalkio nuotr.


Policijos pareigūnai tris savaitgalius organizavo stacionarius kontrolės postus savivaldybių centrų prieigose, juose kontroliavo vykstančias transporto priemones. Po Naujųjų gyventojams judėjimo principai nesikeičia – tarp savivaldybių važinėti be pagrindo negalima, galioja tie patys ribojimai, bet policija pakeitė paties kontroliavimo taktiką.
 
Ilgąjį Naujųjų metų savaitgalį rajone pareigūnai patikrino 3 tūkst. 598 transporto priemones, kelionę nutraukė ir apsisukti liepė 41vairuotojui.

Praėjusį naujametinį savaitgalį policijos pareigūnai įspėjo 57 asmenis ir surašė 18 protokolų dėl įvairių kitų pažeidimų – vairuotojai keliavo ir be draudimo, ir be techninės apžiūros pažymėjimo, ir be vairuotojo pažymėjimo. Taip pat pastarąjį savaitgalį pareigūnai surašė keturiems asmenims protokolus dėl karantino taisyklių pažeidimo.

Iš viso per tris judėjimo ribojimo tarp savivaldybių savaitgalius Šakių rajone buvo patikrinta daugiau kaip 15 tūkst. transporto priemonių, o apsisukti ir grįžti atgal teko 187 vairuotojams.

Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius sako, jog kontrolės postai rajone niekur nedingo, tik jų statymo pobūdis šiek tiek keičiasi.

„Gyventojai nežinos, kur yra šiuo metu tas kontrolės postas, kaip buvo per tuos tris savaitgalius, bet kontrolės postas gali atsirasti bet kurioje vietoje. Pavyzdžiui, iki dabar žmonės žinojo, jog kontrolės postai yra Šakiuose, kelyje į Kauną, o nuo šios savaitės postus įrengiame, pavyzdžiui, Kiduliuose, Kudirkos Naumiestyje ar Lekėčiuose, kad žmonėms iš anksto nebūtų žinoma“, – aiškino komisariato viršininkas.

Anot A. Kvederevičiaus, šie mobilūs kontrolės postai nuo šios savaitės yra statomi ne tik savaitgaliais, bet kiekvieną dieną. Didžiausią dėmesį pareigūnai ir toliau skiria šeimų ūkiams – reaguoja, kontroliuoja, tikrina atvejus, jeigu jiems kyla įtarimų, kad bendraujama daugiau negu vienos šeimos asmenų. Judėjimo kontrolės taisyklės, pasak komisariato viršininko, iš esmės nepasikeitė – visi reikalavimai, kurie buvo priimti praėjusių metų pabaigoje, vos tik buvo įvesta judėjimo kontrolė, išlieka galioti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos