baneris leidinys

gs
Nuotr. Grožio studijos specialistės orientuojasi į kokybę bei žada išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui.

Šakiuose duris atvėrė nauja, moderni ir šiuolaikiška grožio studija „GS“, siūlanti profesionalias grožio paslaugas visai šeimai.
 
Žinoma, kaip sako Rima, viena iš studijos įkūrėjų, grožio paslaugų pasiūla Šakiuose išties milžiniška, tačiau noras įgyvendinti seniai brandintą svajonę buvo didesnis už bet kokią baimę.

„O kada, jei ne dabar?“ – šypsosi pozityvumu trykštanti moteris.

Be to, ji susimąstė, kad svajonės reikia siekti čia ir dabar, kad gyvenimas vienas vienintelis. Tad turėdama artimųjų palaikymą tiesiog vieną dieną pasiryžo ir nėrė į grožio pasaulį savo svajonės link. Žinoma, tai nereiškia, kad ryte atsikėlė ir suprato, jog nori būti grožio specialiste. Ši sritis moterį žavėjo dar mokykloje, tačiau tuomet pasirinko kitą specialybę, o ir dabar labai daug į save ir profesionalumą investuoja, atsirinko priimtiniausias sritis, mokėsi tik pas aukščiausios kvalifikacijos meistrus ir sustoti nežada.

„Daugiau nei metus savaitgaliais važinėjau mokytis, labai atidžiai rinkausi meistrus, tobulinausi“, – sako Rima.

Visgi užtruko patalpų paieškos, nes teko paplušėti, kol rado tinkamas, o ir norėjo mieste centre. Galiausiai nusprendė įsikurti V. Kudirkos g 51 antrame aukšte ar, paprasčiau kalbant, buvusiose „Audenės“ patalpose. Radusi patalpas Rima prie komandos pasiūlė prisijungti ir kirpėjai Jolantai, turinčiai ne vienerių metų darbo stažą bei galinčiai pasigirti gana plačiu paslaugų paketu. Ji kerpa ir vaikus, ir moteris, ir vyrus, kuriems tvarko bei modeliuoja ir barzdas. Be abejonės, ji plaukus dažo, šukuoja, tiesina...

„Todėl ir interjerą darėme tokį, kad tiktų tiek vaikui, tiek moteriai, o ir atėjęs vyras jaustųsi jaukiai“, – sako Rima, kartu su Jolanta patalpas įsirenginėjusios daugiau nei pusmetį.

Beje, paplušėti tikrai reikėjo, nes iš audinių parduotuvės padaryti grožio studiją reikėjo ne tik idėjų, bet ir investicijų. Tiesa, ieškant ir sprendžiant interjero klausimus moterims talkino ir profesionalūs interjero specialistai – MB „Interi“, tad darbo rezultatais moterys patenkintos ir su nekantrumu laukia klientų bei žada nuolat tobulėti ir pasirūpinti kiekvienu pas jas atėjusiu.

„Tikrai orientuosimės į kokybę, dirbsime su kokybiškomis medžiagomis ir skirsime dėmesį kiekvienam klientui“, – žada Rima.

Tad studijoje klientai galės sulaukti ne tik jau minėtų kirpėjos paslaugų, bet čia siūlomos ir kitos paslaugos: makiažas, antakių modeliavimas, dažymas, blakstienų laminavimas, auskarų vėrimas, depiliacija.

„Įvairiausių minčių turiu ir ateičiai, tad čia tik pradžia“, – intriguoja Rima.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos