baneris leidinys

Šį penktadienį savivaldybės tarybos posėdyje bus tvirtinama Gelgaudiškio dvaro sodybos nuomos sutartis. Praėjusią savaitę vyko paskutiniai derinimai ir viliamasi, kad sutarties patvirtinimas bei pasirašymas bus sklandus.

Praėjusį pirmadienį Vilniuje susitiko tiek rajono savivaldybės atstovai, tiek būsimas Gelgaudiškio dvaro sodybos nuomininkas bei jų advokatai. Pasak dvaro nuomos komisijos pirmininkės administracijos direktoriaus pavaduotojos Ilonos Šeflerienės, ne tik minėto susitikimo metu stengtasi analizuoti sutarties punktus ir ją parengti, kad abiem pusėms viskas būtų aišku.
 
„Gimė faktiškai nauja sutartis, nes ankstesniame variante buvo apie 70 lapų, daug kas kartojosi, daug ko nėjo suprasti. Dabar sutartį sudaro 34 lapai“, – sakė I. Šeflerienė, patikslinusi, kad kol kas nė iš vienos pusės pastabų negauta, susipažinimui sutartis persiųsta savivaldybės tarybos nariams.

Beje, ketvirtadienį investuotojas susitiko ir su Gelgaudiškio bendruomene. Šį susitikimą, pasak administracijos direktoriaus pavaduotojos, inicijavo patys verslininkai. Esą, kad ir jie patys žinotų, kas ir kaip, nuraminti norėta ir pačią bendruomenę.

„Tikrai ištisai dirbome ir online, intensyviai, atsakingai ir daug. Tikiuosi, viskas pavyks sklandžiai, nes vasario 15 d. sutartis turi būti pasirašyta, o vasario 16-ąją ją turi turėti Lietuvos verslo paramos agentūra“, – teigė I. Šeflerienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos