baneris leidinys

lidl parduotuve
Praėjusią savaitę savivaldybės ir „Lidl Lietuva“ atstovai aptarė, kokios galimybės prekybos centrui atsirasti Šakiuose, tačiau kol kas įmonė apie plėtros galimybes komentuoja gana lakoniškai. „Lidl“ nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Apie tai, kad Šakiuose svarstoma statyti lietuvių pamėgto tinklo „Lidl“ parduotuvę, kalbėta senokai ir nekart. Praėjusią savaitę „Lidl Lietuva“ atstovai susitiko su rajono savivaldybės atstovais, nors visos pusės statybų galimybę kol kas komentuoja atsargiai.

Mero Raimondo Januševičiaus darbotvarkėje pamatę numatytą susitikimą su „Lidl“ atstovais, į susitikimą nuvykstame ir mes, tačiau netrukus esame iš jo išprašomi, mat svečiai patikino, kad neturi įgaliojimų kalbėtis su spaudos atstovais, prašo nepublikuoti jokių nuotraukų bei dėl komentaro ragina susisiekti su atstove ryšiams su visuomene. Susisiekiame bei užduodame ne vieną klausimą apie statybas, konkrečią parduotuvės vietą, terminus ir pan., tačiau gautas komentaras gana lakoniškas.

„Nuolatos vykdome plėtrą ir domimės jos galimybėmis įvairiuose Lietuvos miestuose. Galime patvirtinti, kad „Lidl Lietuva“ atstovai dalyvavo susitikime su Šakių rajono savivaldybės atstovais, aptarė galimas plėtros galimybes ir lūkesčius Šakių mieste, tačiau konkretūs sprendimai šiuo metu priimti nėra”, – rašo „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.

Meras teigė, kad jis su „Lidl“ atstovais susitiko pirmą kartą, tad buvo svarbu išgirsti vizijas, aptarti galimybes ir ieškoti bendrų sprendimų.

„Jie buvo prieš dvejus metus ir klausė, ar yra sklypų, nes juos domina tik centrinės gatvės, pakraščiai nedomina. Centrinėse gatvėse valdiškos žemės neturime. Tada jie išvažiavo darytis namų darbų. Šiandien jie turi savo matymą ir planus plėstis Šakių mieste“, – po susitikimo „Draugui“ kalbėjo R. Januševičius patikinęs, kad svečiams buvo svarbi ir dabartinės administracijos vadovų pozicija.

„Mūsų požiūris tikrai teigiamas. Visuose susitikimuose seniūnijose sulaukiame klausimo dėl „Lidl“. Visuomenei tai aktualu“, – pripažino meras.

Jis taip pat informavo, kad susitikimo metu buvo kalbama apie galimybes prisidėti prie aplinkinės infrastruktūros, pristatyti ir preliminarūs brėžiniai, bet kadangi sprendiniai toli gražu ne galutiniai, jie neviešinami.

Nepatvirtintais duomenimis, maždaug 2000 kv.m parduotuvė galėtų atsirasti gyvenamųjų namų kvartale netoli Šakių miesto kapinių, keliuose iš privačių asmenų įsigytuose sklypuose.

Teiraujuosi mero, o kaip yra su Bendruoju planu, ar naujo prekybinio pastato statyba gyvenamųjų namų kvartale nesikirstų su ankstesniais sprendiniais?

„Bendrasis planas bet kuriuo atveju keisis. Jis iš esmės neatitinka šių dienų poreikio, patvirtintas 2017 m. Mums ne tik dėl „Lidl“, bet ir dėl kitų klausimų tai verkiant reikalingas dokumentas, bet taip greit nesidaro“, – teigė meras ir pridūrė, kad verslas pasiruošęs planus pristatyti, kalbėtis su vietiniais gyventojais bei maksimaliai atsižvelgti į poreikius.

„Čia tas verslas, kuris neieško lengvų kelių, viskas bus išpildyta pagal reikalavimus“, – patikino rajono vadovas ir teigė, kad pastačius parduotuvę galėtų būti sukurta 40 darbo vietų.

„Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene L. Skersytė informavo, kad šiuo metu Lietuvoje veikia 69 „Lidl“ parduotuvės 26-iuose šalies miestuose, nuosekli tinklo plėtra tęsiama toliau.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos