baneris leidinys

asfaltavimo darbai stadione
Didžioji dalis darbų rekonstruojant Šakių „Žiburio“ gimnazijos stadioną jau padaryti, trečiadienį buvo asfaltuojama. D. Pavalkio nuotr.


Šakių „Žiburio“ gimnazijos stadione birželio pradžioje prasidėję rekonstravimo darbai, rodos, eina į pabaigą, o naujasis sporto aikštynas įgauna vis aiškesnius kontūrus.
 
Pasak savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto bei projekto vadovo Vytauto Mauzos, šiuo metu užsėta žolė, trečiadienį vyko asfaltavimo darbai. Po to, kai bus uždėta danga, kai kuriems sporto įrenginiams liks įrengti pamatus.

„Įrangos pirkimas kaip tik eina į pabaigą, tai paskui reiks tik sumontuoti“, – komentavo projekto vadovas, vylęsis, kad įrangą pavyks gauti laiku.

Įgyvendinant projektą buvo išpjauti 29 medžiai, tačiau juos planuojama atsodinti kitais. V. Mauza pastebėjo, kad kai kurie medžiai nugeltę nuo Šaulių gatvės pusės, tad jie taip pat turėtų būti pakeisti naujais.

„Žiūrėsime pagal esamą situaciją ir atsodinsime“, – patikino pašnekovas.

Projekto užbaigimo ir atsiskaitymo su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija terminas – gruodžio 3d., tačiau viliamasi darbus pabaigti anksčiau.

Stadionas išliks tokio pat dydžio, tačiau bus atnaujinta bėgimo takelių danga, sutvarkyti šuolio į tolį, rutulio stūmimo, ieties bei disko metimo sektoriai.

Bendra projekto vertė – 209 tūkst. eurų, iš kurių 58 tūkst. prisidės rajono savivaldybė. Stadiono rekonstrukcijos darbus atlieka UAB „Hidrokesta“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos