baneris leidinys

martisius dovydaitis
Sėkme džiaugiasi tarptautinio keramikos konkurso „Ženklai“ laureatas Rėjus Martišius (kairėje) ir jo mokytojas Kęstutis Dovydaitis. V. Dovydaitienės  nuotr.


Šeštadienį Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko tarptautinio keramikos konkurso „Ženklai“ laimėtojų pagerbimo šventė ir parodos uždarymas. Į ją buvo pakviesti ir du mūsų rajono kūrėjai – Lekėčių keramikos centro mokinė Vakarė Pakalkaitė bei Šakių rajono meno mokyklos moksleivis Rėjus Martišius.
 
Daugiau nei 15 metų organizuojamas keramikos kūrinių konkursas šiemet tapo tarptautiniu. Mat jame dalyvavo moksleiviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Baltarusijos bei Rusijos. Konkursui buvo pateikti 145 darbai, kurie buvo vertinami trijose amžiaus grupėse. Laureatais skirtingose amžiaus grupėse tapo trylikametė V. Pakalkaitė (mokytoja Ona Šimatonienė), konkursui pristačiusi keramikos darbą „Gyvybės laikrodis“, ir  septyniolikmetis R.Martišius (mokytojas Kęstutis Dovydaitis), konkursui kaip tautinį-patriotinį motyvą pristatęs keramikos darbą „Ženklai“.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Dominykas 2019-11-01 00:48
nevertas, deja, šio laimėjimo tas (G)Rėjus....
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos