baneris leidinys

Spalio 26 d. buvę Paluobių mokyklos mokytojai ir mokiniai susibėgo į šventinį renginį Paluobių laisvalaikio salėje. Nors Vikipedija rašo, kad, remiantis istoriniais šaltiniais, Paluobių pradžios mokykla įkurta 1916 m., tačiau bendruomenė turi duomenų, kad mokykla galėjo būti atidaryta ir 1919 m. O kaip yra iš tiesų, dabar pasakyti niekas negali.

Nepaisant datų, buvę Paluobių mokyklos mokytojai ir mokiniai nusprendė paminėti kad ir neveikiančios mokyklos šimto metų jubiliejų. Paradoksas, kad kažkada buvusi viena iš didžiausių pagrindinio ugdymo įstaigų buvo uždaryta praėjusiais metais, likus vos metams iki apvalios sukakties. Čia dirbę pedagogai buvo atleisti, o mokiniai turėjo pasirinkti kitas mokyklas. Daugiausiai jų šiandien mokosi Griškabūdžio gimnazijoje.
 
Šventinio renginio metu bendruomenė prisiminė mokyklos istoriją, pasidalijo savo prisiminimais ir smagiai praleido laiką prie arbatos puodelio.

Tiesa, pats mokyklos pastatas tuščias neliko. Čia tebeveikia vaikų darželis, vaikų dienos centras, neįgaliųjų dienos užimtumo centras ir biblioteka.   

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos